Reklama

UPH: kryminologia i pedagogika najpopularniejsze

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

UPH: kryminologia i pedagogika najpopularniejsze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznego trwa trzeci etap rekrutacji.

- Zainteresowanie studiami na naszej uczelni jest zbliżone do tego z poprzedniego roku - informuje siedlcesiedzieje.pl dr hab. Anna Charuta, prorektor ds. studiów. - Podobnie jest również, jeśli chodzi o kierunki najchętniej wybierane przez kandydatów. To: informatyka, kryminologia, pedagogika, pielęgniarstwo, zarządzanie i administracja, na które są już wyczerpane limity. Ta sytuacja stanowi konsekwencję zapotrzebowania na rynku pracy, zarówno w na terenie Siedlec, jak i w Polsce czy za granicą - wyjaśnia.
Pani prorektor podkreśla przy tym, że na pozostałe kierunki, których w siedleckiej uczelni jest około 30, ciągle trwa rekrutacja. Składanie dokumentów odbywa się do 25 września na Wydziale Przyrodniczym przy ul. Popiełuszki.
Więcej o tegorocznej rekrutacji będzie można powiedzieć po 11 września. Wtedy to wydane zostaną świadectwa z matur poprawkowych.
A czy już wiadomo, które kierunki znalazły się w ofercie UPH w Siedlcach już po raz ostatni?
- Na razie nie zamykamu żadnego kierunku. Wszystko zależy od zainteresowań, zapotrzebowania rynku pracy i samych kandydatów. Jak będzie w przyszłym roku, to się okaże - kończy Anna Charuta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE