Ukradł bransoletkę wartą 30 tys. zł. Rozpoznaj sprawcę

wiadomosci Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków kradzieży złotej bransoletki z lombardu na terenie Siedlec oraz zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach z monitoringu.

KWP

Opublikowano: 2 października 2020 08:09 | Aktualizacja: 2 października 2020 08:09

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w  sprawie  kradzieży złotej bransoletki o wadze 136g i wartości 30 000zł, z lombardu na terenie Siedlec. Zdarzenie miało miejsce w dniu 17 września 2020r.  Jak wynika z zabezpieczonego nagrania monitoringu sprawcą jest mężczyzna krępej budowy ciała, łysy, ubrany w kurtkę skóropodobną koloru czarnego, t-shirt koloru czarnego z nadrukiem z przodu koloru jasnego, przez ramię zawieszoną miał torebkę koloru czarnego, jeansy z przetarciami koloru jasnoniebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białymi wstawkami.  Na szyi po lewej stronie widoczny jest tatuaż, na lewym ręku na serdecznym palcu tatuaż w kształcie znaku zapytania i na palcu środkowym tatuaż (bdb).

 

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii, bądź był bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia, albo posiada istotne informacje w tej sprawie  proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47 707-23-60 lub 112.

 

 

 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Beka

    On tu przyjechał. Ma w ręce kluczyki. To akcja wyjazdowa byla