Reklama

Trzynastego dla przyszłych studentów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UPH

Trzynastego dla przyszłych studentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie i nauczyciele poznawali uniwersytet.

W piątek, 13 grudnia, odbył się Dzień Otwarty Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach pod hasłem: „Trzynastego wszystko zdarzyć się może”.
- W tym roku gościliśmy młodzież m.in. ze szkół ponadpodstawowych z Siedlec, Stoczka i Warszawy. Odwiedzający mieli okazję poznać kierunki studiów, porozmawiać z wykładowcami i studentami. W tym roku swoje stoisko miała również 18 Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka, a swoją obecnością zaszczycił nas gen. bryg. Artur Jakubczyk, zastępca dowódcy 18 Dywizji Zmechanizowanej - informują organizatorzy.
Młodzież wzięła też udział w zajęciach w Bibliotece Głównej „Wokół stanu wojennego: droga do wolności - prezentacja regionaliów ze zbiorów Biblioteki Głównej UPH. II obieg w Bibliotece Cyfrowej UPH: zapoznanie się z kopiami cyfrowymi dokumentów wydawanych poza cenzurą”, które przygotowała mgr Magdalena Chromińska. Dyrektor Archiwum UPH dr Rafał Dmowski oprowadzał gości po wystawie „Polonia Restituta. Polskie drogi do niepodległości” przygotowanej przez Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE