Reklama

Szczęśliwa kontrola dla kierowcy, który złamał nogę

Opublikowano:
Autor:

Szczęśliwa kontrola dla kierowcy, który złamał nogę  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontrola drogowa to najczęściej mało komfortowa dla kierowcy sytuacja, jednak tym razem było inaczej.

 

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno – Skarbowego (MUCS) podczas wykonywania rutynowej kontroli drogowej na drodze krajowej nr 2, w miejscowości Białki, zatrzymali jeden z przejeżdżających samochodów ciężarowych.

Ta kontrola okazała się prawdziwym wybawieniem dla 43-letniego obywatela  Kazachstanu. Kierowca kilka godzin wcześniej uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Kiedy wysiadał z samochodu złamał nogę. Przekonany, że nic poważnego mu się nie stało kontynuował podróż. Niestety wraz z upływem czasu jego stan się pogarszał. Kierowca zatrzymanego samochodu, łamaną polszczyzną poinformował mazowieckich funkcjonariuszy st. rewidenta Łukasza Wasilewskiego oraz apl. Konrada Denisiuka o zdarzeniu i poprosił o pomoc.

Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie i pozostali z kierowcą do czasu pojawienia się personelu medycznego. Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili, że stan zdrowia kierowcy jest bardzo poważny. Mężczyzna został bezzwłocznie przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.
 
Justyna Pasieczyńska
Rzecznik Prasowy
Dział Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej
Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE