Reklama

Studencie, oddaj krew!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: NZS

Studencie, oddaj krew! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro Wampiriada w Siedlcach.

Wampiriada to studencka kampania honorowego krwiodawstwa, organizowana w środowisku akademickim przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Zbiórki krwi organizowane są najczęściej w ośrodkach akademickich, którym często towarzysza akcje zapisywania się do bazy dawców szpiku kostnego. Misją Wampiriady jest rozpowszechnianie idei honorowego krwiodawstwa, zdrowego trybu życia, a także zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat dawstwa szpiku kostnego.
Kampanie pod tym hasłem organizowana są dwa razy w roku na większości uczelni wyższych w całym kraju. Wampiriady mają miejsce praktycznie we wszystkich ośrodkach akademickich, takich jak Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Słupsk, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław czy Zielona Góra.
Już we wtorek, 5 listopada, jesienna Wampiriada zawita do Siedlec. Akcja będzie trwać w godz. 8.00-13.00 na parkingu przy Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego (ul. Popiełuszki). - Tak jak za każdym razem, po donacji zapraszamy na nasze stanowisko, gdzie na krwiodawcę będzie czekać ekipa NZS z podziękowaniami i niespodziankami - zdradzają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE