Reklama

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Opublikowano: pt, 3 lis 2017 10:30
Autor: | Zdjęcie: FB

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Przemek Kossakowski jest autorem programów&nbsp;<i>Kossakowski. Szósty zmysł</i>,&nbsp;<i>Inicjacja </i>i&nbsp;<i>Być jak…</i>, emitowanych na kanale TTV.&nbsp;</b>

Spotkanie z cyklu VITOexTrEAM z Przemkiem Kossakowskim odbędzie się 23 listopada o godz. 18:00 w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12 w Siedlcach oraz 24 listopada o godz. 18:00 w Kinie "Sława" przy ul. Warszawskiej 37 w Międzyrzecu Podlaskim. Wstęp wolny!

Przemek Kossakowski w swoim programie Kossakowski. Szósty zmysł dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Był zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana oraz poddawany praktykom podcinania języka. Pokłosiem podróży stała się książka Na granicy zmysłów wydana w listopadzie 2014 roku. Natomiast w programie Inicjacja poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Podczas spotkania VITOexTrEAM opowie o tym, czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkanie wzbogacone będzie pokazami licznych zdjęć, których następstwo uzależnione będzie od interakcji z widzami. 

Źródło: FB

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE