Reklama

Reklama

Spotkanie z Powiatową Radą Kombatancką w Siedlcach

Opublikowano: pt, 9 mar 2018 11:58
Autor: | Zdjęcie: Informacja prasowa

Spotkanie z Powiatową Radą Kombatancką w Siedlcach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <p><b>Tradycyjnie w dniu Święta Kobiet 8 marca odbywa się spotkanie Starosty Siedleckiego z Powiatow<b>ą</b> Radą Kombatancką w Siedlcach.</b></p>

Reklama

Spotkania, inicjowane przezPrzewodniczącego Powiatowej Rady Kombatanckiej w Siedlcach Pana Ryszarda Chraniuka, odbywa się co roku wsali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Jest to doskonała okazja do złożeniażyczeń członkiniom Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych. W tym roku na zebranych opróczsłodkich upominków czekał występ młodzieży z Zespołu Oświatowego w Stoku Lackimi II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Królowej Jadwigi.StarostaSiedlecki podkreślił jak ważna jest pamięć o naszej historii i ludziach, którzyja tworzyli. To, że dziś żyjemy wniepodległym kraju zawdzięczamy naszym rodakom, którzy o tę wolność walczyli.

- Dziękuje Państwu, że przyjęliście naszezaproszenie i dziś wspólnie możemy świętować ten jeden z najpiękniejszych dnijakim jest Dzień Kobiet – podsumował Starosta.Wszyscyzebrani zostali zaproszeni na koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni iTańca „Mazowsze”, który odbędzie się już 23 marca w Kościele p.w. MiłosierdziaBożego w Siedlcach oraz Rodzinną Majówkę na Ludowo w dniu 20 maja w Domu PracyTwórczej w Chlewiskach. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.