Reklama

Reklama

SpoKREWnieni służbą

Opublikowano: śr, 28 lut 2018 09:28
Autor: | Zdjęcie: odrowaz24.pl

SpoKREWnieni służbą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>1 marca 2018 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaplanowało inaugurację akcji "SpoKREWnieni służbą", której celem jest zbiórka krwi dla chorych i ofiar wypadków. Akcja będzie prowadzona przez cały marzec.&nbsp;</b>

Reklama

Ogólnopolska zbiórka krwi „SpoKREWnienisłużbą” odbywa się pod patronatem szefa MSWiA na terenie całej Polski.Akcja ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym poprzez honoroweoddawanie krwi w dniu święta państwowego, przypadającego na dzień1 marca, obchodzonego od 2011 roku jako Narodowy Dzień Pamięci ŻołnierzyWyklętych.

Siedleccy policjanci oddają krew od lat. Z własnej inicjatywypomagają chorym i potrzebującym. W tym roku policjanci KomendyMiejskiej Policji w Siedlcach, wspólnie z funkcjonariuszami PaństwowejStraży Pożarnej w Siedlcach oraz  funkcjonariuszami Zakładu Karnegow Siedlcach, będą oddawać krew na rzecz wspomnianej akcji. W dniu8 marca br. o godz. 08.30 przed siedlecką komendą policjistanie ambulans - mobilny punkt poboru krwi potocznienazywany „krwiobusem”, gdzie policjanci będą oddawać krew.

Ponadtood 1 do 9 marca br. chętni do oddania swojej krwi dla ratowaniaosób poszkodowanych w wypadkach oraz ciężko chorych mogą to uczynićw Terenowym Oddziale Nr 46 Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwaprzy ul. Formińskiego 14 w Siedlcach, od poniedziałku do piątku w godz.7.00 – 13.00. Wmomencie zgłoszenia się w ww. punkcie w celu oddania krwi, oddającypowinni poinformować personel medyczny, że działają w ramach akcji"SpoKREWnieni służbą". Wszystkich  zachęcamy do wzięciaudziału w planowanej akcji choćby z tego powodu, że każdy z nas możepaść ofiarą wypadku lub poważnej choroby. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.