SIEDLCE: Zaproszenie na urodziny Zwierzolubów

wiadomosci Wydarzenie zaplanowano na 26 lipca

ŁP

Opublikowano: 17 lipca 2020 12:05 | Aktualizacja: 17 lipca 2020 12:05

Zwierzoluby z Siedlec to stowarzyszenie non profit, działające na zasadzie wolontariatu, które ma na celu niesienie pomocy bezdomnym i potrzebującym zwierzętom z terenu miasta Siedlce i okolic. Zwierzoluby z Siedlec to grupa osób, które połączyła miłość do zwierząt i pasja niesienia im pomocy.

 

26 lipca (niedziela) w godz. od 10.00 do 18.00 zapraszamy wszystkich na 3 Urodziny Zwierzolubów z Siedlec. Impreza odbędzie się na Placu gen. Sikorskiego w Siedlcach.

 

Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Podczas całej imprezy będzie można wspomóc Stowarzyszenie, przynosząc karmę i inne akcesoria dla psów, a także wrzucając datki do puszek. Zachęcamy do przybycia ze swoimi psiakami. Czeka mnóstwo atrakcji. Wstęp wolny.

 

W imprezie wezmą udział oraz wspierają organizację wydarzenia:

Moto Siedlce, ATV Quady Siedlce, Mateusz Mały Drift, Free Motobrikers, Kolonia Alpak, Zakład Karny w Siedlcach, Ochotnicza Straż Pożarna z Hołubli, Sklep zoologiczny Edil, Sklep zoologiczny Cztery Łapy, Mała Lingua & Lingua Teens Space szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży, Leśne Klimaty, Auto Kasacja, Atut Rental, Luk-Auto Siedlce, Hufiec ZHP "Podlasie" im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach, Zielona Budka, Unikost, M3 Skorupka, ZUO Siedlce, Dolina Noteci, Foldruk Siedlce, Piekarnia Baldwin, Dworek Panderosa, Marflex Siedlce.

 

Szczegóły: 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.