Reklama

Siedlce: skąd się biorą pieniądze?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Siedlce

Siedlce: skąd się biorą pieniądze? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akcja Bezpieczne Święta w przedszkolu Mali Giganci.

Przez cały grudzień profilaktycy z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach prowadzą adresowaną do najmłodszych akcję „Bezpieczne święta”. Spotykają się z przedszkolakami i rozmawiają na tematy związane z bezpieczeństwem w różnych sytuacjach.
- Akcję „Bezpieczne Święta” zorganizowaliśmy wspólnie z Bankiem PKO S.A. - informuje siedlecka policja. - Pani Dorota Grochowska, dyrektor siedleckiego oddziału tej instytucji bardzo zaangażowała się w nasz projekt. Uczestniczy w spotkaniach z dziećmi i edukuje maluchy w zakresie bezpieczeństwa finansowego - dodaje.
Dziś z mundurowymi i pracownikami banku spotkały się przedszkolaki z „Małych Gigantów”. Usłyszały od nich, skąd się biorą pieniądze, co możemy z nimi zrobić, jak je oszczędzać i jak mądrze wydawać. Przedstawiciele banku starali się uwrażliwić dzieci na wartość pieniądza oraz na rozsądne wydatkowanie otrzymanej od Św. Mikołaja gotówki. Co ciekawe, już tak małe dzieci doceniają rolę „pieniążków” w codziennym życiu.
Głównym tematem spotkania policjantów z maluchami było jednak bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, zachowania podczas podróży, a także w kontaktach z osobami obcymi.. Maluchy z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. W okresie przedświątecznym nie mogło zabraknąć drobnych upominków. Od pracowników dzieci kolorowanki i słodkości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE