Reklama

Reklama

SIEDLCE Plaga kradzieży i oszustw

Opublikowano: 4 sierpnia 2020 11:23
Autor: ŁP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Z policyjnego notatnika

Reklama

Włamanie do piwnic na Warszawskiej

W nocy z 1 na 2 sierpnia  w Siedlcach na  osiedlu Warszawska nieznany sprawca po odłamanie fragmentu skobla do drzwi piwnicy ukradł skrzynkę z narzędziami o łącznej wartości ok. 100 złotych. Włamał sie do trzech innych piwnic z których nic nie zginęło.

 

Kradzież motoroweru 

Z parkingu przy sklepie całodobowym nn sprawca dokonał kradzieży motoroweru marki FERRO o wartości 1200 zł na szkodę właściciela lat 28 zam. Siedlce. 


Dziwna "zamiana"

2 sierpnia w  gm. Suchożebry nieznany sprawca przyjechał na jedną z posesji osobowym audi. (tablice rejestracyjne figurowały jako utracone w wyniku kradzieży) Wykorzystując  nieuwagę gospodarza zabrał oferowany do sprzedaży quad o wartości 35000 zł. Na posesji zotawi audi, którym przyjechał. 


Jadł, spał i nie zapłacił 

W jednym z hoteli w Siedlcach 53 latek, który był gościem skorzystaniu z usługi hotelowej oraz gastronomicznej opuścił hotel nie płacąc rachunku - 700 zł 

 

 

Naruszenie zakazu sądowego

1 sierpnia w miejscowości Dąbrówka Ług  policjanci KP Skórzec zatrzymali do kontroli drogowej hondę. 22 - ltni kierowca naruszył sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez SR w Siedlcach do dnia 27.listopada 2020r.

 

Włamanie na konto internetowe


Poszkodowany 38- latek z Siedlec zgłosił policjantomm, że nieznany sprawca posługując się jego danymi osobowymi z portalu internetowego zakładając konto dokonał zamówienia na mleko o wartości ponad 200 złotych oraz alkohol o wartości ponad 600 złotych wbrew jego woli.

 

Młodzian z narkotykami

 

2 sierpnnia policjanci podczas legitymowania młodego mieszkańca Siedlec ujawnili woreczek foliowy z zawartością susz roślinnego koloru brunatno- zielonego.

 

Alomeenciarz za kratkami 

2 sierpnia policjanci zatrzymali 33 - latka z  Siedlec poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Siedlcach  celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 90 dni za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego. Poszukiwanego osadzono w PDOZ celem przewiezienia do ZK. 

 

Chciał wynając domek

47-letni mieszkaniec Siedlec  przelał na konto bankowe zaliczkę w kwocie 500 złotych za wynajęty domek letniskowy na ternie gm. Mikołajki. Po sprawdzeniu adresu pokrzywdzony ustalił, iż we wskazanym miejscu nie ma domku do wynajęcia, zaś  'właścicicielm" nie ma już kontaktu. Na adres mailowy żony zgłaszającego wpłynęło ostrzeżenie portalu internetowego, iż ogłoszenie jest oszustwem.

 

 

 

 

       

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.