Reklama

Siedlce: kto zostanie dyrektorem Centrum?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Siedlce: kto zostanie dyrektorem Centrum? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz bliżej finału konkursu na szefa CKiS.

27 listopada prezydent Siedlec Andrzej Sitnik ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Jak napisano w ogłoszeniu, jego zwycięzca zostanie zatrudniony na czas określony 5 lat na pełny etat.
Wśród warunków postawionych kandydatom znalazły się tytuł magistra oraz minimum 5 lat pracy na stanowiskach kierowniczych w instytucjach kultury lub organizacjach i podmiotach związanych z działalnością kulturalną - niekoniecznie na podstawie umowy o pracę. Do konkursu dopuszczono też obcokrajowców. Ponadto mile widziane będą: wykształcenie w zakresie zarządzania, zarządzania instytucjami kultury, animacji kultury lub zarządzanie kulturą, komunikatywna znajomość co najmniej 1 języka obcego, znajomość aktów prawnych dotyczących funkcjonowania instytucji kultury oraz wiedza i doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków (m.in. z Unii Europejskiej).
Oferty wraz z wymaganymi dokumentami do 15 stycznia 2020 r. należy złożyć osobiście w zamkniętych kopertach z podaniem imienia i nazwiska, w Biurze Obsługi Interesanta siedleckiego magistratu lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Siedlce, Gabinet Prezydenta Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, 08-110 Siedlce. W obu przypadkach na kopercie należy umieścić dopisek: „Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce – NIE OTWIERAĆ”.
Rozpatrzenie złożonych ofert ma nastąpić do 31 stycznia 2020 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE