Reklama

Reklama

SIEDLCE: Kradzież torebki i alkoholu

Opublikowano: 14 lipca 2020 11:00
Autor: ŁP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Złodzieje nie mają wakacji

Reklama

 

8 lipca na terenie jednej z siedleckich  parafii mieszkaniec Siedlec z torebki należącej do64-letniej siedlczanki ukradł portmonetką z  dokumentami i pieniądzmi. Było to eniędzy 150 złotych. Złodziej wypłacił też z bankomatu 5 razy po 1000 złotych z konta pokrzywdzonej.

 

W okresie od 6 do  7 lipca  w Siedlcach, w sklepie jednej z popularnych sieci  32 -latek wykradł  alkohol. W sumie wartośc towaru opiewała na 700  zł. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.