Reklama

Tytuły Mecenasów Siedleckiej Kultury i Siedleckiego Sportu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Tytuły Mecenasów Siedleckiej Kultury i Siedleckiego Sportu  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 3 września odbyła się uroczystość wręczania tytułów „Mecenasa Siedleckiej Kultury” i „Mecenasa Siedleckiego Sportu”, a także Złotych Mecenasów.

Nagroda wręczana jest osobom fizycznym i prawnym za wyróżniającą się pomoc udzielaną przedsięwzięciom sportowym i rekreacyjnym, kulturalnym i artystycznym na terenie Miasta Siedlce. Ten prestiżowy tytuł ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie osób, które w sposób szczególny, poprzez mecenat, wspierają twórczość artystyczną lub działalność sportową.

 

W tym roku lista wyróżnionych przedstawia się następująco:

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

- AWENTA E.W.A. (Elżbieta Waldemar Aneta) Chomka Spółka jawna

 

- Wnioskodawca przyznania tytułu – Miejski Klub Sportowy „Pogoń”

 

Spółka Awenta rozpoczęła działalność w 1989 roku jako prywatne przedsiębiorstwo rodzinne. Dziś jest czołowym polskim producentem elementów systemów wentylacyjnych, wykonanych z tworzyw sztucznych i metalu oraz listew przyszybowych do drzwi wewnętrznych i okien.

 

Narzędziem do osiągnięcia wysokiej jakości wyrobów i spełnienia oczekiwań klienta było wdrożenie w 2002 roku i certyfikowanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Obecnie System Zarządzania Jakością został potwierdzony certyfikatem według normy ISO 9001:2008. Produkty firmy posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny.

 

Awenta wprowadziła wiele wzorów użytkowych i przemysłowych zastrzeżonych

w Urzędzie Patentowym. Wdrożone systemy jakości i bezpieczeństwa, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy gwarantują wysoką jakość produktów i rzetelność obsługi.

 

AWENTA od początku działalności sukcesywnie się rozwija zdobywając coraz większe grono krajowych i zagranicznych kontrahentów.

 

Spółka Awenta włącza się w różne akcje społeczne wspierające mieszkańców Siedlec. Od 3 lat jest sponsorem tytularnym ekstra ligowego zespołu rugby MKS Pogoń Awenta Siedlce. Dzięki temu wsparciu Zespół zdobywał brązowe medale zajmując 3 miejsce w ekstralidze rugby. Ponadto firma wspiera również grupy młodzieżowe rugby MKS Pogoń Awenta.

 

 

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Centrum Medyczno-Diagnostycznego Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentował – Mariusz Zamyłko, Kierownik Działu HR i Płac

 

Wnioskodawca przyznania tytułu – Klub Przyjaciół Siatkówki

 

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. to nowocześnie zarządzana firma prowadząca Przychodnie Zdrowia Centrum. To Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w Siedlcach i 8 powiatach.Spółka dysponuje rozbudowaną bazą diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, prowadzi własną pracownię mammografii i RTG oraz w pełni zautomatyzowane laboratorium analityczne, jak również pracownie diagnostyczne wyposażone w sprzęt najnowszej generacji.

 

Centrum posiada międzynarodowy system zarządzania jakością ISO. Jest świadczeniodawcą organizującym regularnie sobotnie akcje profilaktyczne z bogatym zakresem badań i konsultacji lekarzy specjalistów. Model organizacyjny firmy nastawiony jest w szczególności na jakość świadczonych usług i optymalizację obsługi pacjenta.

 

Polityce firmy poza stawianiem na innowacyjność, jakość i różnorodność oferty

w sektorze usług medycznych, towarzyszy przychylny stosunek do wspierania przedsięwzięć sportowych. Centrum Medyczno-Diagnostyczne od 2018 roku wspiera finansowo Klub Przyjaciół Siatkówki.

 

 

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Euro Rent Spółka z o.o. Krzysztof Laskowski

 

Laureata reprezentował – właściciel firmy Krzysztof Laskowski

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

 

Euro Rent Spółka z o.o. Krzysztof Laskowski zajmuje się sprzedażą używanych maszyn budowlanych firm: JLG, GENIE, MANITOU. Prowadzi również wynajem podnośników wraz z operatorem. Gwarantuje szybki, niezawodny serwis. Oferowane przez Spółkę maszyny są w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowe do pracy. Przed sprzedażą poddawane są szczegółowej weryfikacji i wymaganym naprawom. Wiedza

i doświadczenie pracowników gwarantuje profesjonalne doradztwo przy doborze maszyn do wybranych aplikacji, optymalizując w ten sposób wydatki Klientów.

 

Jako nieliczni, Spółka może pochwalić się posiadaniem Prasy Hydraulicznej Model S10.

 

Euro Rent od 2014 roku jest sponsorem wszystkich zawodów w sportach sylwetkowych

i siłowych, organizowanych w Siedlcach przez Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

 

W 2019 roku Spółka Euro Rent była głównym sponsorem:

 

- Mistrzostw Polski XPC w Trójboju Siłowym

 

- Mistrzostw Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

- Pucharu Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

- Pucharu Świata XPC - Eliminacje do Arnold Classic w Trójboju Siłowym.

 

 

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus

 

Wnioskodawca przyznania tytułu – UKS Rawa, Klub Przyjaciół Siatkówki

 

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus jest znaną siedlecką firmą rodzinną

z wieloletnim doświadczeniem budowlanym i deweloperskim. Działalność deweloperską Przedsiębiorstwo rozpoczęło w Siedlcach w 1991 r., gdzie jest niekwestionowanym liderem w branży. Podstawowy zakres działalności firmy stanowi budowa budynków wielorodzinnych, segmentów jednorodzinnych a także sprzedaż mieszkań.Drugim filarem działalności jest budowa oraz wynajem powierzchni handlowych i usługowych. Osiągnięcie tego stało się możliwe dzięki zaangażowaniu i pasji, z którą tworzy. Buduje mieszkania i domy dla ludzi, którzy cenią sobie tradycję i inwestują

w przyszłość. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że od 2000 roku jest obecna

w Warszawie i nadal rozszerza ofertę na takie miasta jak Gdynia, Białystok czy Zgierz.

Z największą starannością nadzoruje cały proces inwestycyjny: od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizację - po zagospodarowanie terenu.  

 

Wsparcie finansowe jakie Przedsiębiorstwo udzieliło w 2019 roku pozwoliło UKS Rawa przetrwać najtrudniejszy rok w historii działalności Klubu. Dzięki temu wsparciu udało się Klubowi Rawa utrzymać wysoką pozycję w hierarchii Polskiego Związku Narciarskiego

i wywalczyć 10 medali na Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych.

 

Przedsiębiorstwo angażuje się również oraz wspiera finansowo Klub Przyjaciół Siatkówki.

 

 

 

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce-Nowe Iganie

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. to znana Spółka komunalna świadcząca usługi w zakresie poboru, uzdatniania i dostarczania wody, a także odprowadzania i oczyszczania ścieków. Prowadzi roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych, działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne.

 

Przedsiębiorstwo ma w swoim posiadaniu sieci wodociągową i kanalizacyjną o łącznej długości ok. 370 km, dwa ujęcia wody, oczyszczalnie ścieków, dwa własne laboratoria badawcze. Spółka może pochwalić się wieloma osiągnięciami m.in.: jest laureatem tytułu EKO JAKOŚĆ Rok 2012, otrzymała laur konkursu za osiągnięcia ekologiczne. Należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

 

Od kilku lat Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sponsoruje najlepszych sportowców WLKS w lekkiej atletyce, zapasach i podnoszeniu ciężarów. Sponsoruje także wydarzenia sportowe organizowane przez Klub, w 2019 roku PWiK sponsorowało:

 

- Międzynarodowy Turniej im. Jana Hawrylewicza w podnoszeniu ciężarów

 

- Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza Bryzka w podnoszeniu ciężarów

 

- Mistrzostwa Zrzeszenia LZS do 15 lat

 

- Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Tadeusza i Zygmunta Strusa

 

- Puchar Polski Juniorek i Juniorów w zapasach styl wolny

 

- Puchar Polski Młodziczek i Młodzików, Kadetek i Kadetów w Sumo

 

- XIX Finał Centralnego Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka”

 

- Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka

 

PWiK sponsoruje również I Zespół MKP „Pogoń” oraz inne siedleckie stowarzyszenia i kluby sportowe.

 

 

 

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2019 rok

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex Iwona Księżopolska

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

 

P.H.U. IW0NEX - to nowoczesna, stale rozwijająca się firma, prowadząca działalność na siedleckim rynku od 1995 roku. Podstawą są usługi realizowane w zakresie poligrafii

i reklamy - głównie dla klientów instytucjonalnych. Nowoczesne metody zarządzania, bogata oferta oraz dbałość o doskonałą infrastrukturę, park maszynowy i terminowość realizacji gwarantuje drukarni IWONEX wysoką pozycję w rankingu firm prowadzących działalność na terenie naszego miasta. Dysponuje własną bazą logistyczną, ciągle rozszerza profil swojej działalności o nowe usługi i pozyskuje kolejne segmenty rynku krajowego i zagranicznego.

 

Polityce firmy, poza stawianiem na jakość usług i różnorodność oferty, od lat towarzyszy polityka społecznej odpowiedzialności biznesu, co przejawia się miedzy innymi

w przychylnym stosunku do wspierania przedsięwzięć artystycznych i niewątpliwie dodatkowo wzmacnia pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

 

Wieloletnia, cenna współpraca w zakresie wspierania wydarzeń artystycznych Centrum Kultury i Sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji ośmiu edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Sztuka plus Komercja, którego od początku jest sponsorem głównym. Wartość sponsoringu usługowego, ciągłość i bezinteresowność współpracy, sprawiają, że wspierane spektakle i projekty w ramach festiwalu, mogą być realizowane z pożytkiem dla życia kulturalnego mieszkańców Siedlec i regionu. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Sztuka plus Komercja na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń artystycznych Siedlec,

a spektakle i wydarzenia towarzyszące festiwalowi w 2019 roku obejrzało ok. 8 000 widzów.

 

 

Laureat tytułu Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2019 rok

 

Sawo-Met Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentował – Pan Piotr Piwko

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

 

Sawo-Met Spółka z o.o. prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną farb, lakierów, materiałów budowlanych i materiałów wykończeniowych. Spółka posiada hurtownie

i sieć sklepów zlokalizowanych m. in. w Warszawie i w Siedlcach. Oferuje profesjonalną pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego materiału i sposobu wykonania. Sawo-Met jest założycielem Ogólnopolskiego Konsorcjum Handlowego STOFARB, które zajmuje się budową sieci detalicznej na terenie całego kraju. Należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm oraz uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

 

Sawo-Met oprócz troski o klientów, wspiera także siedlecką kulturę poprzez angażowanie się w realizację wielu przedsięwzięć kulturalnych realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Poza konwencjonalnymi formami sponsoringu, kontynuuje również swoiste, mniej pospolite sposoby pomocy w działalności Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

Wsparcie finansowe 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pozwoliło zaprezentować mieszańcom Miasta różniące się od dotychczasowych „Światełko do nieba” – tradycyjny pokaz sztucznych ogni zastąpiony został pokazem laserowym.

 

Wsparcie finansowe61. Zaduszek Jazzowych pozwoliło utrzymać wysoki poziom artystyczny i organizacyjny największej imprezy jazzowej w naszym Mieście i regionie.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

ALTRAD-Mostostal Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentował – Pan Prezes Marian Muszyński

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Miejski Klub Sportowy „Pogoń”

 

ALTRAD-Mostostal to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży rusztowań i szalunków, to siła marki, która stawia firmę w czołówce polskich producentów w Polsce i Europie.

 

Na rynku rusztowań w Polsce działa od 1993 roku. Od tego czasu wprowadziła do swojej oferty nowe produkty, które są wynikiem zdobytego doświadczenia, najnowocześniej- szego sprzętu technicznego oraz świetnego zaplecza naukowego.

 

Członkostwo w Grupie ALTRAD, owocuje wymianą doświadczeń, a tym samym wdrożeniem nowych rozwiązań technicznych i unifikacja wyrobów. Niektóre nowinki sprawdzają się w Polsce, a rozwiązania Firmy z powodzeniem są stosowane w Europie i na świecie.

 

Produkcja wyposażona w specjalistyczne roboty spawalnicze pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności niż przy tradycyjnym spawaniu manualnym. Wyspecjalizowana kadra to tajemnica sukcesu firmy, podobnie jak sprawnie działająca sieć partnerów handlowych.

 

Produkty ALTRAD posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizacji i Górnictwa Skalnego w Warszawie. W roku 2000 Firma uzyskała certyfikat ISO 9001.

 

ALTRAD-Mostostal jest znaczącym sponsorem Siedleckiego KlubuRugby MKS Pogoń. Dodatkowo Klub będzie wspierany współpracą z francuskim klubem w Montpellier poprzez wymianę zawodników, spotkania trenerów, działaczy; udział we wspólnych treningach i turniejach.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

FREZDROM Grzegorz Kazimierczak

 

Laureata reprezentowała – Pani Dyrektor Jolanta Kaniewska

 

Wnioskodawca przyznania tytułu – Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce – Nowe Iganie

 

Firma FREZDROM Grzegorz Kazimierczak powstała w 1997 roku w Siedlcach. Od 23 lat zajmuje się frezowaniem nawierzchni bitumicznych i betonowych dróg i mostów, lotnisk i autostrad na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Z uwagi na długoletnie doświadczenie firma FREZDROM jest cenionym partnerem na polskim i unijnym rynku. Firma FREZDROM jest firmą rozwojową która w przyszłości planuje podjąć kolejne inwestycje.

 

Dzięki prowadzonej działalności firma FREZDROM może przekazywać znaczne środki finansowe na wspieranie sportu w regionie m.in. dla WLKS Nowe Iganie. Dzięki stałemu wparciu ze strony Pana Grzegorza Kazimierczaka klub otrzymuje środki potrzebne na działalność i organizację zawodów sportowych.

 

Grzegorz Kazimierczak jak i jego firma FREZDROM czynnie uczestniczy w życiu klubu. Wspomaga klub przy różnych remontach obiektów sportowych, dokonywał napraw ulicy Gospodarczej i wjazdu na obiekt. Pan Grzegorz Kazimierczak sponsoruje i wspiera wszystkie przedsięwzięcia sportowe i organizacyjne WLKS Nowe Iganie.

 

Firma FREZDROM w 2019 roku była sponsorem m.in.:

 

- Międzynarodowych Zawodów Lekkoatletycznych im. Henryka Jakimiaka,

 

- XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS,

 

- Międzynarodowych Zawodów Zapaśniczych im. Tadeusza i Zygmunta Strusa

 

- Międzynarodowych Turniejów w podnoszeniu ciężarów im. Eugeniusza Bryzka i Jana Hawrylewicza.

 

Jest jednym ze sponsorów Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego. Sponsoruje także: MKP Pogoń Siedlce rocznik 2005, KPS Siedlce, wspiera sportowców - jest fundatorem nagród Tygodnika Siedleckiego.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

KORONTO Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentował – Właściciel Spółki Adam Sabiniak

 

Wnioskodawca przyznania tytułu – Siedlecka Młodzieżowa Koszykówka Kobiet

 

Historia firmy KORONTO rozpoczęła się w 2007 roku i od tego czasu sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, a także doświadczeniu zdobywanym na obiektach mieszkaniowych, biurowych, przemysłowych, handlowo – usługowych i sportowych, Spółka w niedługim czasie stała się jednym

z liderów na rynku lokalnym. Obecnie, jako specjalista w dziedzinie elektrotechniki i teletechniki świadczy usługi w zakresie instalacji elektrycznych, alarmowych, teleinformatycznych oraz innych powiązanych z branżą. Wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala Spółce utrzymać stałą współpracę z wieloma firmami i mieć uznanie za cenionego partnera w interesach. Z biegiem lat firma KORONTO poszerzała zakres swoich usług o montaż konstrukcji stalowych, roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe. Poza usługami w dziedzinie budownictwa otworzyła nowe działy: dział montażowy wykonujący usługi w zakresie prefabrykacji rozdzielni elektrycznych i sterowniczych, dział fotowoltaiki, wykonujący usługi w zakresie montażu urządzeń wykorzystujących światło słoneczne do produkcji energii elektrycznej, dział dokumentacji technicznej, wykonujący usługi projektowe, kosztorysowe, pomiary i badania elektryczne.

 

Współpraca z wieloma firmami specjalistycznymi pozwala Spółce na kompleksową realizację inwestycji. Wysoka jakość oraz elastyczność w działaniu kierunkuje KORONTO na realizację najtrudniejszych zleceń dla niezwykle wymagających klientów, a które w rezultacie kończą się kolejnym sukcesem realizacyjnym firmy.

 

Firma KORONTO i Pan Adam Sabiniak bezpośrednio i pośrednio zaangażował swoją firmę oraz włączył innych lokalnych przedsiębiorców i sponsorów w projekt działalności organizacyjnej i sportowej Klubu Siedlecka Młodzieżowa Koszykówka Kobiet. Dzięki Jego inicjatywie i ogromnemu wsparciu udało się zgłosić zespół seniorek SMKK Siedlce do rozgrywek II Ligi Koszykówki Kobiet w sezonie 2019/2020 i tym samym dograć sezon do końca. Warto nadmienić, że było to historyczne wydarzenie ponieważ I zespół składał się wyłącznie z samych wychowanek klubu.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Firma Handlowo Usługowa Matrix Maciej Bartłomiej Grabowski

 

Laureata reprezentowała - Właścicielka Firmy Pani Katarzyna Grabowska

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego

 

Firma Handlowo-Usługowa Matrix jest dobrze znaną, prężnie działającą na siedleckim rynku firmą, prowadzącą wielopłaszczyznową działalność. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów produkcyjnych, handlowych i usługowych w zakresie dostaw narzędzi ręcznych, pneumatycznych, spawalniczych, stolarskich, budowlanych, elektronarzędzi oraz osprzętu. Obsługuje na terenie kraju ponad 240 sklepów i hurtowni narzędziowych. Mając na uwadze, że jakość to szacunek, jakim darzy swoich klientów, stawia na uznanei sprawdzone marki. Oferuje profesjonalne marki narzędzi, które sprawdzają się w każdych warunkach pracy oraz narzędzia dla majsterkowiczów - wszystkie wysokiej jakości, dobrane do wymogów i potrzeb klienta. Doświadczenie, zaangażowanie i ciągły rozwój pozwala oferować klientom towar, którego oczekują, zaś wyszkolona kadra i sprawny serwis pomaga klientom firmy rozwiązywać ich problemy. Matrix od lat prowadzi politykę prospołeczną, angażując się także w różne formy sponsoringu imprez sportowych:

 

W 2019 roku firma„MATRIX” wspierała wiele wydarzeń sportowych:

 

- Mistrzostwa Polski XPC w Trójboju Siłowym

 

- Mistrzostwa Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

- Puchar Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

- Puchar Świata XPC - Eliminacje do Arnold Classic w Trójboju Siłowym.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Nowak DOM Piotr Nowak & Adriana Popół-Nowak Spółka cywilna

 

Laureata reprezentował – pan Marcin Nowak

 

Wnioskodawca przyznania tytułu – Klub Przyjaciół Siatkówki

 

Firma Nowak Dom zajmuje się kompleksowym zewnętrznym wyposażeniem domu. Współpracuje z wieloma wiodącymi firmami zajmującymi się produkcją stolarki otworowej oraz przesłon okiennych zewnętrznych tj. OKNOPLAST, POSBUD, ANWIS, SELT, MAR-TOM, DOORSY, PORTA. POL-SKONE, DRE. CENTURION. Od wielu lat jest bezpośrednim odbiorcą firmy WIŚNIOWSKI, największego producenta bram garażowych segmentowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych w Europie Centralnej.

 

Jest partnerem handlowym Oknoplast - Kraków, czołowego producenta stolarki PVC

i aluminium w Europie.

 

Firma Nowak Dom od 2017 roku wspiera finansowo Klub Przyjaciół Siatkówki Siedlce.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Salon Meblowy Emilia Jakub Karczmarczyk

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego

 

Wszystko zaczęło się w 1989 roku od małego sklepu meblowego przy ulicy Młynarskiej. Działając dynamicznie i wychodząc na potrzeby rynku oferta rozszerzyła się, otwierając nowe salony. Na dzień dzisiejszy Firma może pochwalić się kilkoma salonami meblowymi i Studiem Kuchennym. Atutem Firmy są piękne aranżacje i kompleksowe doradztwo.

 

Emilia stworzyła również strefę projektantów, gdzie pod okiem fachowca wspólnie można stworzyć wymarzoną kuchnię, biuro czy garderobę. Oferowane meble odznaczają się nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Innowacja to coś co Firmę zdecydowanie wyróżnia!

 

Galeria Wnętrz Emilia jako pierwszy salon meblowy w Polsce podjął współpracę przy innowacyjnym projekcie stworzenia Domostrefy  z producentem meblowym Wójcik Meble. Oferta została poszerzone o nowe firmy i meble drewniane. Emilia dokłada wszelkich starań, by każdy mógł znaleźć meble na miarę swoich potrzeb. W ofercie znajdziemy  milion pomysłów na aranżację wnętrz salonu, kuchni,  sypialni, jadalni, czy pokoju dziecka. Szeroki wybór mebli i dodatków w ulubionym stylu zadowoli każdego kupującego.

 

Salon MeblowyEmilia Jakub Karczmarczyk od 2014 roku jest sponsorem wszystkich zawodów w sportach sylwetkowych i siłowych, organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego

 

W 2019 roku Jakub Karczmarczyk, jako właściciel Salon Meblowy Emilia był zawsze jednym z głównych sponsorów takich imprez sportowych jak:

 

- Mistrzostwa Polski XPC w Trójboju Siłowym

 

Mistrzostwa Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

Puchar Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

Puchar Świata XPC - Eliminacje do Arnold Classic w Trójboju Siłowym.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

UNIVERSAL BROKERS Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentowała – Pani Agnieszka Garwacka

 

Wnioskodawca przyznania tytułu – Klub Przyjaciół Siatkówki

 

Profil działania firmy UNIVERSAL BROKERS ukształtował się pod wpływem tradycji

i do­świadczeń Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A. Przedstawicielstwo rozpoczęło działalność w 1996 roku i znalazło się w czołówce ubezpieczycieli na terenie Siedlec i byłego Wo­jewództwa Siedleckiego, proponując klientom uniwersalną ofertę ubezpieczeń. Poprzez swoje biura w Siedlcach oraz we współpracy z siecią agentów zapewnia najlepszą obsługę i fachowe doradz­two.

 

UNIVERSAL BROKERS od 2018 roku wspiera finansowo Klub Przyjaciół Siatkówki.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2019 rok

 

Zakład Drobiarski w Stasinie Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentował – Prezes Wojciech Zarzycki

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego

 

Zakład Drobiarski w Stasinie sp. z o.o. stawia na lokalność i wysoką jakość

oferowanych produktów. Dostarcza najlepszej jakości mięso indycze w pełnej ofercie.

Zakład kieruje się zasadą „welfare” , którą cechuje wyjątkowa dbałość o dobrostan zwierząt.

 

Wdrożony w Zakładzie  system HACCP obejmuje proces produkcyjny począwszy od momentu przyjęcia żywca drobiowego i materiałów pomocniczych do czasu wydania gotowego produktu z magazynu. Bezpieczeństwo produktów oferowanych przez Zakład jest nieustannie zwiększane przez systematyczny nadzór nad procesem uboju i rozbioru, ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry kierowniczej oraz systematyczne szkolenia pracowników.

 

Zakład jest otwarty na potrzeby swoich klientów, nawet tych najbardziej wymagających, dlatego w razie potrzeby jest gotowy oferować nietypowe rozwiązania produktowe. Zakład nieustannie dąży do doskonalenia procesów oraz technologii, stale podnosząc standardy, jakość i wydajność produkcji.

 

10 letnie doświadczenie na rynku drobiarskim,wyspecjalizowana kadra pracownicza, sprzedaż do ponad 20 krajów na świecie, pełna kontrola produkcji i jakości, potwierdzonej certyfikatami to cechy wyróżniające firmę.

 

Od 2014 roku jest sponsorem wszystkich zawodów w sportach sylwetkowych i siłowych, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego

 

W 2019 roku Pan Krzysztof Borkowski, jako właściciel firm był zawsze jednym z głównych sponsorów poniżej wymienionych imprez sportowych:

 

-Mistrzostwa Polski XPC w Trójboju Siłowym

 

Mistrzostwa Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

Puchar Polski WPF & IBFF w Kulturystyce i Fitness

 

Puchar Świata XPC - Eliminacje do Arnold Classic w Trójboju Siłowym.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2019 rok

 

KREATOR Marek Paskudzki

 

Laureata reprezentował – Właściciel Firmy Pan Marek Paskudzki

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

 

Firma Komputerowa KREATOR Marek Paskudzki jest dobrze znaną, prężnie działającą na siedleckim rynku firmą prowadzącą wielopłaszczyznową działalność o charakterze informatycznym. Firma świadczy profesjonalne wsparcie informatyczne zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Posiada też wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania. Firma Kreator wspiera zarówno biznes jak

i klienta indywidualnego. Zapewnia pełne wsparcie informatyczne oraz wykonuje pełen zakres usług komputerowych. Wieloletnie doświadczenie wyspecjalizowanej kadry gwarantuje fachowe doradztwo i obsługę na możliwie najwyższym poziomie.

 

Doświadczenie, zaangażowanie i ciągły rozwój pozwalają oferować klientom towar, którego oczekują, a wyszkolona kadra i sprawny serwis pomagają klientom rozwiązywać ich problemy.

 

Firma KREATROR od lat angażuje się w różne formy sponsoringu i wspieranie projektów artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

 

W 2019 roku była m.in. sponsorem:

 

- VIII Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Debiut”

 

- XIII Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019”

 

- XXIV Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i MłodzieżowejSiedlce 2019

 

- III Jesiennego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Siedlce 2019

 

- konkursów plastycznych -„Palma Wielkanocna 2019” i „kartka Bożonarodzeniowa 2019”.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2019 rok

 

Firma Handlowo Usługowa Matrix Maciej Bartłomiej Grabowski

 

Laureata reprezentowała Właścicielka Firmy Pani Katarzyna Grabowska

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

 

Firma Handlowo-Usługowa Matrix

jest dwukrotnym laureatem - była prezentowana jako laureat Mecenasa Siedleckiego Sportu.

 

Wspiera sport ale też siedlecką kulturę.

 

W 2019 roku firma„MATRIX” wspierała wiele wydarzeń kulturalnych, w tym m.in.: sponsorowała Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2019”:

 

- przedsięwzięcie „XII Wakacyjna Kraina Zabawy”

- Koncert Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

- Polsko-Japońskich Spotkań Artystyczno-Kulturalnych.

 

 

Laureat tytułu Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2019 rok

 

Transgourmet Polska Spółka z o.o.

 

Laureata reprezentował – Dyrektor Hali w Siedlcach Wojciech Rola

 

Wnioskodawca przyznania tytułu - Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

 

Transgourmet Polska Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz ośrodków opieki społecznej. Jako kompleksowy dostawca oferuje szeroki asortyment towarów, obejmujący zarówno żywność, jak i pełne wyposażenie oraz urządzenia dla profesjonalnych kuchni i ośrodków zbiorowego żywienia. Firma w roku 2015 rozpoczęła działalność w Polsce otwierając nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe, zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim. Jest wiodącym specjalistą w branży Food Service w województwie mazowieckim i łódzkim. Gwarantuje najwyższą jakość asortymentu spożywczego

i przemysłowego. Firmę cechuje fachowe doradztwo, doskonała obsługa i sprawna logistyka, co przekłada się na pełne zadowolenie klientów.

 

Transgourmet Polska podejmuje też szereg działań na rzecz zachowania równowagi środowiskowej, wśród których wymienia się odpowiedzialność za jakość produktów, efektywne wykorzystanie zasobów i ochronę środowiska oraz dobre praktyki pracodawcy i zaangażowanie społeczne. Firma preferuje produkty wytwarzane ekologicznie, posiadające odpowiednie świadectwa.

 

Firma Transgourmet wspiera również działania kulturalne. W roku 2019 Firma zaangażowała się w realizację przedsięwzięcia „Gwiazdka Mikołaja czyli Mikołaj dla Wszystkich” poprzez wsparcie finansowe i rzeczowe, co pozwoliło utrzymać wysoki poziom artystyczny i organizacyjny jednej z największych imprez w Siedlcach przygotowanej z myślą o najmłodszych. Dzieci, biorące udział w imprezie otrzymały też szereg gadżetów przygotowanych przez Sponsora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE