Reklama

SIEDLCE 600 tys. klientów STOP SHOP

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

SIEDLCE 600 tys. klientów STOP SHOP   - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości KFC oraz Cafe Qubek jak również Komfort to najemcy, którzy w ostatnim czasie rozpoczęli działalność w należącym parku handlowym STOP SHOP Siedlce.

W naszymm mieści dostępna jest oferta wszystkich 23 sklepów, których umowy najmu zostały podpisane przed rozpoczęciem pandemii COVID-19. W okresie ostatnich dwóch miesięcy (maj i czerwiec) nowy obiekt na lokalnej, siedleckiej mapie handlowej odwiedziło niemal 600 tysięcy klientów.

 

 

Najemcy siedleckiego STOP SHOP-u, który funkcjonuje od 26 marca br., ze względu na COVID-19 otwierali swoje sklepy etapami – część na przełomie marca i kwietnia, największa grupa zaś w maju, w momencie „uwolnienia” handlu. Otwarcie KFC, Cafe Qubek i Komfort dopełnia listę otwarć w tej lokalizacji.

 

Restauracja KFC, z ofertą 24/7 i opcją „drive thru” otworzyła się na łącznej powierzchni 320 m kw. Oferujący bogaty wybór kaw, herbat oraz deserów Cafe Qubek funkcjonuje w STOP SHOP Siedlce na 140 m kw. Sklep marki Komfort zaś w STOP SHOP Siedlce zajął powierzchnię 600 m kw.

 

- Pomimo niekorzystnych okoliczności otwarcia, nasz STOP SHOP Siedlce od samego początku notuje rekordowe w skali polskiego portfela tej marki handlowej, wyniki odwiedzalności. Obrazując wynik 600 tys. klientów w maju i czerwcu można stwierdzić, że każdy mieszkaniec Siedlec odwiedził nasz park handlowym w tym czasie niemal osiem razy - komentuje Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ. „Cieszą nas otwarcia ostatnich sklepów, szczególnie że teraz klienci naszego STOP SHOP-u oprócz tradycyjnych zakupów, będą mogli u nas bezpiecznie odpocząć, czy to podczas obiadu, czy też dając skusić się na pyszną kawę lub deser -  dodaje. 

 

Należący do IMMOFINANZ, STOP SHOP Siedlce posiada łącznie ponad 14.000 m kw. pod wynajem. Jest to łącznie dziesiąty i zarazem największy park handlowym inwestora pod tą marką, na terenie Polski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE