Reklama

Seria telefonów od oszustów w Siedlcach!

Opublikowano:
Autor:

Seria telefonów od oszustów w Siedlcach! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Seria telefonów od oszustów w Siedlcach!

Do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach dotarło dzisiaj już kilka zgłoszeń o próbie wyłudzenia pieniędzy metodą „na wnuczka”. Na szczęście  nikt jeszcze nie padł ofiarą oszustów.

Dzisiaj  kilkakrotnie dzwoniono do mieszkańców Siedlec z prośbą o pomoc finansową. Starsze osoby były informowane przez oszustów, że ich krewny czy krewna uczestniczyła w wypadku i konieczne są pieniądze aby „załatwić„ sprawę. Na szczęście kolejne osoby nie dały się wciągnąć w rozmowę z oszustem. Od razu także o podejrzanych telefonach został poinformowany Dyżurny KMP Siedlce .  

Ponownie apelujemy – jeżeli dzwoni do nas ktoś kto twierdzi, że jest naszym bliskim i przez telefon zaczyna rozmawiać o pożyczce pieniędzy związanej z wypadkiem samochodowym lub inną pilną potrzebą, jest to ewidentny sygnał, że mamy do czynienia z oszustami. Po takim telefonie proszę niezwłocznie skontaktować się z kimś z najbliższej rodziny i opowiedzieć jej o tej sytuacji. W żadnym wypadku nie przekazujmy pieniędzy nieznajomym osobom i nie przelewajmy ich na inne konta. Najlepszym zaś posunięciem będzie skontaktowanie się z Komendą Miejska Policji w Siedlcach na numery alarmowe 112 lub (25)643 23 60.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE