Reklama

Serdeczne Mazowsze zawita do Siedlec

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Samorząd Województwa

Serdeczne Mazowsze zawita do Siedlec - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14 września piknik Samorządu Województwa Mazowieckiego. Atrakcji nie zabraknie.

„Serdeczne Mazowsze” to seria pikników organizowanych w 5 miastach Mazowsza. Pierwszy z nich odbył się 7 września w Radomiu. 21 września akcja odwiedzi Stary Rynek w Płocku, 22 września - Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie, a 28 września - teren wokół Mauzoleum bitwy pod Ostrołęką.
W najbliższą sobotę o godz. 13.00 „Serdeczne Mazowsze" zawita na skwer Kościuszki, przylegający do Muzeum Regionalnego w Siedlcach.
W programie wiele nietuzinkowych atrakcji i ciekawych konkursów, między innymi: pokazy, warsztaty, konkursy oraz questy dotyczące wiedzy o województwie. Zorganizowana zostanie „strefa dziecka”, a w niej animacje, malowanie buziek, plecenie warkoczy, kolorowanki, kręcenie balonów i wykonywanie balonowych figurek na życzenie dzieci, bańki mydlane. Udostępniona zostanie strefa gier i zabaw (gigantyczne gry terenowe, gigabierki, megajenga i wielki twister). W strefie edukacyjnej odnajdziemy stoiska instytucji kultury z Mazowsza, każda zaprosi na warsztaty i prezentacje. Zaplanowano też warsztaty filcowania i ekowypoczynek prowadzone przez Fundację Ogarnij Emocje.
Podczas pikniku stworzona zostanie także strefa wypoczynku z leżaczkami, na których siedlczanie będą mogli odsapnąć, a strefa foodtruck zadba o ich siły na zabawę. Uwieńczeniem dnia będzie pokaz filmu w kinie plenerowym, gdzie każdy chętny będzie mógł uczestniczyć w pokazie. Popcorn zapewni organizator.
Zabierzmy rodziny, dzieci i znajomych!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE