Reklama

Robią to dla najmłodszych z Domów Dziecka

Opublikowano:
Autor:

Robią to dla najmłodszych z Domów Dziecka  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 17. Gala Charytatywna New Year’s Party 2020

- To wydarzenie, które porusza, wzrusza i uczy. Uczy, że aby żyć, trzeba być dla innych - mówiła podczas uroczystości  Renata Kulik dyrektor Szkoły Eurolingua 

Podczas Gali dzieci zaprezentowały szerokiemu gronu odbiorców na widowni świąteczne i noworoczne utwory w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i polskim

Gala była ukoronowaniem szerszej akcji, która ma na celu niesienie pomocy dzieciom z domów dziecka. Na scenie podopieczni wraz z opiekunami dwóch placówek: Domu Dziecka "Dom pod Kasztanami" w Siedlcach oraz Domu Dziecka "Na zielonym Wzgórzu" w Kisielanach odebrali ogromną ilość prezentów. Wręczyli je sami darczyńcy.  

W ramach podziękowań za czynny udział w New Year’s Party 2020 mecenasi dobrego serca i patroni honorowi zostali obdarowani medalami oraz certyfikatami.
Słowa podziękowania i życzenia dalszej, tak wspaniałej działalności skierował do Pani Dyrektor i wszystkich współpracowników Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego EUROLINGUA z-ca prezydenta Robert Szczepanik.

Na koniec Gali Charytatywnej New Year’s Party 2020 widzowie usłyszeli przepiękny utwór w wykonaniu Piotra pt. „List do Boga”.

Podczas wydarzenia wręczono także dzieciom efekty szlachetnej akcji "Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka" zorganizowanej przez Europejskie Centrum Językowe Eurolingua Siedlce na rzecz dzieci z Domu Dziecka "Dom pod Kasztanami" w Siedlcach oraz dzieci z Domu Dziecka "Na zielonym Wzgórzu" w Kisielanach.

Źródło: Urząd Miasta Siedlce

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE