Reklama

Radny wicedyrektorem muzeum. Ma pomysły

Opublikowano:
Autor:

Radny wicedyrektorem muzeum. Ma pomysły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 sierpnia pracę w Muzeum Regionalnym w Siedlcach rozpocznie Krzysztof Chaberski.

Chaberski ma 43 lata. Ukończył studia historyczne oraz podyplomowe studia z wychowania fizycznego i zarządzania. Przez prawie 20 lat uczył w szkołach w: Golicach, Grali i Grochowie Szlacheckim, a także w siedleckim Zakładzie Karnym w Siedlcach. Od 3 lat jest przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Siedlcach, a od listopada zasiada w Radzie Miasta Siedlce z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Lepsze Siedlce.
Uchwałę o wyrażeniu zgody na jego powołanie na funkcję wicedyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach podjął 16 lipca Zarząd Województwa Mazowieckiego.
- Od dłuższego czasu myślałem o zmianie swojej ścieżki zawodowej. Muzealnictwo jest bliskie historii, którą studiowałem - tłumaczy naszemu portalowi Krzysztof Chaberski.
Jak dodaje, jest osobą ambitną i nie boi się wyzwań.
- Postaram się wnieść do muzeum nowe spojrzenie i nowe pomysły. Poza tym chciałbym wspomóc dyrektora Sławomira Kordaczuka w rozwijaniu placówki, choć myślę, że wiele się też od niego nauczę. Póki co nie narzekam na zdrowie, czuję się pełen energii. Jestem więc pełen optymizmu, jeśli chodzi o nową pracę - kończy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE