Reklama

Przyjdź na koncert piosenek Osieckiej

Opublikowano: czw, 21 lis 2019 07:53
Autor: | Zdjęcie: CKiS Siedlce

Przyjdź na koncert piosenek Osieckiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyła sprzedaż biletów na finał festiwalu „Sztuka plus Komercja”.

W czwartek, 19 grudnia, o godz. 19.00 poznamy laureatów VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”, który od października gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród uświetni koncert „Byle nie o miłości - Piosenki Agnieszki Osieckiej” w wykonaniu Nuli Stankiewicz.
- Koncert to wyjątkowy, bo choć Poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat, słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest. Że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła... A to wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są wyświetlane pomiędzy utworami. Filmy te zostały z niezwykłą precyzją wybrane i wstawione dokładnie tam, gdzie być powinny. Budują one niesamowity klimat koncertu i są łącznikiem pomiędzy piosenkami: tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje jak i tymi, które są prawie nieznane, bo zostały znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów. To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje Poetki, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych, jazzowych interpretacji, nierzadko zaskakujących (przearanżowana piosenka „Małgośka”, sprawia, że publiczność po jej wysłuchaniu nagradza wykonawców owacjami na stojąco) - zachęcają organizatorzy.
Występują: Nula Stankiewicz (śpiew), Janusz Strobel (gitara, aranżacje), Mariusz „Fazi” Mielczarek (saksofon, flet), Paweł Pańta (kontrabas) i Cezary Konrad (perkusja).
Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, tel. 25 794-31-89.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE