Reklama

Przekazali maseczki dla DPS-u i Domu Dziecka

Opublikowano:
Autor:

Przekazali maseczki dla DPS-u i Domu Dziecka  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przekazali maseczki dla DPS-u i Domu Dziecka

Maseczki, przyłbice i płyny do dezynfekcji rąk – to prezent, który na ręce prezydenta Andrzeja Sitnika przekazał miastu właściciel firmy krawieckiej. Trafią one do  Domu Dziecka i seniorom z DPS-u. Otrzyma je także cześć urzędników


- Prezydent Miasta Siedlce składa ogromne podziękowania Radosławowi Pióro, właścicielowi firmy Krawiectwo Konfekcyjne Piqro, który  dostarczył do Urzędu Miasta środki ochrony osobistej w postaci maseczek, przyłbic i płynu  do dezynfekcji rąk - informuje Urząd Miasta. 

 

- Każda pomoc jest bezcenna, szczególnie, gdy dotyczy obecnej kryzysowej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Otrzymane środki zostaną przekazane do "Domu pod Kasztanami" w Siedlcach, "Domu nad Stawami" w Siedlcach oraz trafią do pracowników naszego Urzędu, głównie Biura Obsługi Interesanta. Wiemy doskonale, że tych środków nam wszystkim bardzo brakuje. To piękny gest i w imieniu obdarowanych szczerze dziękuję. - mówi prezydent  Siedlec Andrzej Sitnik. 

Radosław Pióro przekazał 1000 szt maseczek, 60 przyłbic i 15 płynów do dezynfekcji rąk. 

Dom Pomocy Społecznej "Dom nad Stawami" otrzyma jeszcze dziś 300 szt maseczek i 20 przyłbic, Dom Dziecka "Dom pod Kasztanami" 300 szt maseczek i 10 przyłbic, reszta trafi do pracowników UM Siedlce, którzy mają kontakt z interesantami.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE