"Pro Masovia" w rękach doktora Kryspina Mitury

wiadomosci 18 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce miało miejsce uroczyste wręczenie Medalu Pamiątkowego "Pro Masovia". Odznaczeniem wyróżniony został dr hab. n. med. Kryspin Mitura - ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego.

red

Opublikowano: 21 września 2020 08:35 | Aktualizacja: 21 września 2020 08:35

Medal Pamiątkowy "Pro Masovia" to polski medal honorowy przyznawany przez marszałka województwa mazowieckiego za przyczynienie się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

 

Medal jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym: osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym niemającym osobowości prawnej.

 

Wnioskodawcą przyznania Medalu Pamiątkowego "Pro Masovia" doktorowi Kryspinowi Miturze był dyrektor SP ZOZ w Siedlcach Mirosław Leśkowicz.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.