Reklama

Prezydent zaprasza na konferencję ws. uzależnień

Opublikowano:
Autor:

Prezydent zaprasza na konferencję ws. uzależnień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent zaprasza do udziału w I Miejskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pn.: Siedlecka szybka ścieżka pomocowa.

Na konferencji będzie mowa o współpracy między instytucjami w zakresie działań profilaktycznych i udzielania pomocy osobom uzależnionym. - Podstawowym założeniem konferencji jest próba udzielenia odpowiedzi na pytanie: jak skutecznie= przeciwdziałać zachowaniom ryzykownym, szczególnie w kontekście czynników ryzyka w obszarze uzależnień? Istotą omawianej problematyki jest również poszukiwanie rozwiązań, które w codziennej pracy różnych instytucji i organizacji pozwolą na jej usprawnienie przy maksymalizacji - uważa prezydent Andrzej Sitnik.

Prelegenci zaproszeni do wykładów i dyskusji w swoich wystąpieniach przedstawią różne  oblicza sytuacji kryzysowych, w których znajdywać się może dziecko i rodzina. Mówcy pochylą się nad kwestią zachowań ryzykownych uczniów w środowisku szkolnym oraz udziału poradni psychologiczno-pedagogicznej w działaniach pomocowych. Niezmirnie ważnym aspektem poruszanym podczas spotkania będzie wsparcie niezbędne rodzinie w kryzysie, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji rozwodu.

 

Kiedy: 24 stycznia w godzinach 10.00-15.00

Gdzie: W Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce (ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE