Reklama

POWIAT: Plaga kradzieży. Złodzieje kradną... siekiery i lornetki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

POWIAT: Plaga kradzieży. Złodzieje kradną... siekiery i lornetki  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bądź czujny i nie daj się okraść.

 Zginęła siekiera 

Policja szuka złodzieja, który między 29 maja, a 3 czerwca na terenie gm.Skórzec włamał się do budynku gospodarczego skąd zabrał siekierę Fiskers oraz butlę gazową. Włammał się także do domu przez okno. Ze środka zabrał butlę gazową, oraz dwie lornetki. Właściciel oszacował straty na 1000 zł. 


Spod bloku zniknął rower 

 29 czerwca  w Siedlcach na  jednym z osiedli mieszkaniowych, sprzed klatki schodowej nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego zabrał  przypięty na rowery Kellys Tygon 50. Jednoślar był wspomagany na napęd elektryczny. Jego wartość to 10000 zł. Poszkodowaną jest 29- latka z Siedlec. 

 

Kradzież drzewa

W okresie od 25 maja do 3 lipca na polu w  gm. Kotuń nieznany sprawca wyciął i kuradł  sześć brzóz. Średnica pnia wynosiłą od 15 cm do 33 cm. Straty to 700 zł. Poniósł je 70-latek z Siedlec. 

 

Laptop i kompresor 

4 lipca na trenie gm. Wiśniew nieznany sprawca wszedł do domu przez uchylone okno na parterze. Ukradł laptop Acer, kompresor akumulatorowy  Rebel oraz wkrętarkę Makita. Straty -  3000 zł poniósł 21- latek z gminy Wiśniew. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE