Reklama

Pośmiej się w Pantoflach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pracownia Rannych Pantofli

Pośmiej się w Pantoflach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w niedzielę w Siedlcach wieczór stand-up comedy.

Pub „Pracownia Rannych Pantofli” (ul. 3 Maja 38) zaprasza na kolejne spotkanie ze standuperami. Pierwszy z nich to Michał Kutek, który prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty.
- Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem, bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą: „100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza - zachęcają organizatorzy.
Gościem niedzielnego wieczoru w „Pantoflach” będzie też Damian Skóra. A tak przedstawiają go pomysłodawcy cyklu:
- Osoba transwiekowa: dziecko, a czasem starzec zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up, to pewnie wystąpiłby w programie „Kuba Wojewódzki”. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak: „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Obecnie występuje z nowym programem „Kawa z wody po kiełbasach”, a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik pt. „Co?!” - dodają.
Wydarzenie już w niedzielę, 10 listopada, w godz. 19.00-21.00. Występ dla osób powyżej 16. roku życia. Bilety - 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu wydarzenia) -  dostępne on-line. Więcej na facebookowym profilu „Pracowni”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE