Reklama

Ponownie zobaczymy Siedlce w TVP

Opublikowano: pt, 23 cze 2017 09:35
Autor: | Zdjęcie: wikipedia.org

Ponownie zobaczymy Siedlce w TVP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <p><b>Stacja TVP 3 w najbliższą sobotę i niedzielę (24 i 25 czerwca) rozpoczyna cykl "Pozdrowienia z Mazowsza" realizowany w różnych miastach regionu. Siedlce inaugurują ten cykl już w najbliższy weekend.<em></em></b></p>

TVP 3 zrealizuje program "Pozdrowienia zMazowsza", których bohaterem przez trzy godziny relacji będzie naszemiasto. Program "na żywo" z Siedlec wyemitowany będzie czterokrotnie:w najbliższą sobotę oraz niedzielę (24-25.06) od godz. 10.00 do 11.00 oraz odgodz. 17.30 do 18.00.

Studio telewizyjne nadające program "na żywo"będzie umiejscowione obok wiaduktu "warszawskiego" przysiedzibie PGE, przy ul. Piłsudskiego. W tym samym czasie obok odbywała się będziedruga siedlecka edycja największej ślizgawki w Polsce: WaterSlide oraz pokazy motocyklistów, biorących udział XVII ZlocieMotocykli "Gryf Party". 

Autorzy programu "Pozdrowienia z Mazowsza"urozmaicą go wywiadami z władzami samorządowymi, siedlczanami realizującymiswoje nietypowe pasje. Będą także felietony o działających w mieście firmach.Zobaczymy także reportaże i migawki o siedleckiej kulturze, sporcie,działaniach samorządu.

Źródło: siedlce.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE