Reklama

Policja przeprowadzi działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą „Boże Ciało 2017”

Opublikowano: wt, 13 cze 2017 15:09
Autor: | Zdjęcie: mazowiecka.policja.gov.pl

Policja przeprowadzi działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą  „Boże Ciało 2017” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Przed nami kolejny wydłużony weekend. W dniach od 14.06.2017 r. do 18.06.2017 r. na drogach woj. mazowieckiego zostaną przeprowadzone wzmożone działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą „Boże Ciało 2017”, które mają ograniczyć liczbę zdarzeń drogowych oraz zapobiec popełnianiu przestępstw i wykroczeń.</b>

Szanowni Państwo, zbliżający się długi weekend niesie za sobą wzrost zagrożeń związanych ze wzmożonym ruch pojazdów na drogach. Przekraczanie dozwolonych prędkości jazdy, niestosowanie się do innych przepisów ruchu drogowego, a także uczestniczenie w nim osób pod wpływem alkoholu mogą stwarzać bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa dla użytkowników dróg. W związku z powyższym na terenie województwa mazowieckiego, a w tym również na terenie pow. siedleckiego, w dniach od  14 do 18.06.2017 r. na głównych ciągach komunikacyjnych zostaną przeprowadzone wzmożone działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą „Boże Ciało 2017” ukierunkowane na ograniczenie liczby zdarzeń drogowych i ich skutków oraz zapobieganie i zwalczanie przestępstw i wykroczeń.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach życzy, aby okres ten dla wielu z Państwa wolny od pracy upłynął bezpiecznie i zapewniamy, że Policja dołoży ze swej strony wszelkich starań, aby tak właśnie było.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE