Reklama

Reklama

POL-INOWEX szuka ludzi do pracy

Opublikowano: 25 września 2020 10:53
Autor: POL-INOWEX

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Pol-Inowex to lubelska firma rodzinna, która od niemal 30 lat jest dostawcą światowej klasy usług związanych z demontażem, pakowaniem, relokacją oraz montażem urządzeń i obiektów przemysłowych w Polsce i Europie.

Reklama

Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pracy. Osoby zainteresowane mogą przesłać CV na adres [email protected] lub umówić się telefonicznie na spotkanie pod nr tel. 81 751 80 56.

 

Pol-Inowex to lubelska firma rodzinna, która od niemal 30 lat jest dostawcą światowej klasy usług związanych z demontażem, pakowaniem, relokacją oraz montażem urządzeń i obiektów przemysłowych w Polsce i Europie.Obecnie zatrudnia około 200 pracowników własnych i podwykonawców.

 

- Wypracowana pozycja oraz zdobyte doświadczenie naszej firmy gwarantują stały napływ nowych zleceń. Mimo kryzysuna świecie my gwarantujemy naszym pracownikom stałą pracę, a tym samym stabilność i bezpieczeństwo. To samo gwarantujemy nowym pracownikom. Chcemy zatrudnić na umowę o pracę minimum 50 nowych osób do końca roku. Szukamy przede wszystkim monterów i mechaników. Większość projektów realizujemy za granicą. Zawsze załatwiamy wszystkie niezbędne formalności, a wynagrodzenie jest oparte o stawki zagraniczne. Sam pobyt za granicą również jest bezproblemowy. Organizujemy i pokrywamy koszty przejazdów i zakwaterowania, wszystko odbywa się w języku polskim – mówi Wiceprezes Zarządu, Bartosz Świderek.

 

Pol-Inowex prowadzi działalność głównie w Europie. Do grona klientów należą duże i znane międzynarodowe firmy z przemysłu energetycznego, papierniczego, cukrowniczego, motoryzacyjnego, chemicznego i petrochemicznego. Firma kilkanaście tygodni temu podpisała umowę na demontaż rafinerii. To wieloletniabudowa, która polega na całkowitej rozbiórce zakładu o powierzchni porównywalnej do połowy Zakładów Azotowych w Puławach. Pol-Inowexciągle negocjuje kolejne ogromne projekty.

 

- To co robimy jest dość nietypowe, dlatego niemal wszyscy nasi pracownicy zdobywali doświadczenie właśnie u nas. Oznacza to, że już niewielkie doświadczenie w pracach technicznych oraz otwartość na kilkutygodniowe wyjazdy na projekty w całej Europie wystarczą, by rozpocząć pracę w naszej firmie. Warto również podkreślić, że jest to praca  wśród polskich współpracowników, pod kierownictwem polskich brygadzistów i kierowników – mówi Dyrektor Zarządzający, Piotr Rakowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.