Reklama

Reklama

POL-INOWEX szuka ludzi do pracy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

POL-INOWEX szuka ludzi do pracy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pol-Inowex to lubelska firma rodzinna, która od niemal 30 lat jest dostawcą światowej klasy usług związanych z demontażem, pakowaniem, relokacją oraz montażem urządzeń i obiektów przemysłowych w Polsce i Europie.

Reklama

Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pracy. Osoby zainteresowane mogą przesłać CV na adres rekrutacja@polinowex.pl lub umówić się telefonicznie na spotkanie pod nr tel. 81 751 80 56.

 

Pol-Inowex to lubelska firma rodzinna, która od niemal 30 lat jest dostawcą światowej klasy usług związanych z demontażem, pakowaniem, relokacją oraz montażem urządzeń i obiektów przemysłowych w Polsce i Europie.Obecnie zatrudnia około 200 pracowników własnych i podwykonawców.

 

- Wypracowana pozycja oraz zdobyte doświadczenie naszej firmy gwarantują stały napływ nowych zleceń. Mimo kryzysuna świecie my gwarantujemy naszym pracownikom stałą pracę, a tym samym stabilność i bezpieczeństwo. To samo gwarantujemy nowym pracownikom. Chcemy zatrudnić na umowę o pracę minimum 50 nowych osób do końca roku. Szukamy przede wszystkim monterów i mechaników. Większość projektów realizujemy za granicą. Zawsze załatwiamy wszystkie niezbędne formalności, a wynagrodzenie jest oparte o stawki zagraniczne. Sam pobyt za granicą również jest bezproblemowy. Organizujemy i pokrywamy koszty przejazdów i zakwaterowania, wszystko odbywa się w języku polskim – mówi Wiceprezes Zarządu, Bartosz Świderek.

 

Pol-Inowex prowadzi działalność głównie w Europie. Do grona klientów należą duże i znane międzynarodowe firmy z przemysłu energetycznego, papierniczego, cukrowniczego, motoryzacyjnego, chemicznego i petrochemicznego. Firma kilkanaście tygodni temu podpisała umowę na demontaż rafinerii. To wieloletniabudowa, która polega na całkowitej rozbiórce zakładu o powierzchni porównywalnej do połowy Zakładów Azotowych w Puławach. Pol-Inowexciągle negocjuje kolejne ogromne projekty.

 

- To co robimy jest dość nietypowe, dlatego niemal wszyscy nasi pracownicy zdobywali doświadczenie właśnie u nas. Oznacza to, że już niewielkie doświadczenie w pracach technicznych oraz otwartość na kilkutygodniowe wyjazdy na projekty w całej Europie wystarczą, by rozpocząć pracę w naszej firmie. Warto również podkreślić, że jest to praca  wśród polskich współpracowników, pod kierownictwem polskich brygadzistów i kierowników – mówi Dyrektor Zarządzający, Piotr Rakowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE