Place zabaw zamknięte. To decyzja prezydenta

wiadomosci Od 21 marca wszystkie miejskie place zabaw oraz plenerowe siłownie zostają zamknięte do odwołania.

p

Opublikowano: 22 marca 2020 13:15 | Aktualizacja: 22 marca 2020 13:15

Pogoda na zewnątrz się poprawia a to z całą pewnością będzie powodować chęć wyjścia za zewnątrz. Pojawiło się sporo rodziców ze swoimi pociechami na placach zabaw, co w obecnej sytuacji epidemiologicznej jest zdecydowanie niewskazane. Chodzi o gromadzenie się w jednym miejscu większych grup ludzi, jak też korzystanie przez wiele dzieci z tych samych urządzeń do zabawy, co stwarza możliwość przenoszenia infekcji.

Na miejskich placach zabaw i terenach plenerowych siłowni pojawią się tabliczki informujące o zamknięciu i zakazie wstępu.

Zachęcamy do spacerów, spędzania czasu we własnym ogrodzie. Nie zapraszajmy jednak sąsiadów czy innych członków rodziny, by nie powodować niepotrzebnego zagrożenia. Postępujmy rozważnie.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.