Reklama

Pije mleko z polskich maków

Opublikowano: pon, 18 lis 2019 12:52
Autor: | Zdjęcie: Pracownia Rannych Pantofli

Pije mleko z polskich maków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Siedlcach zagra Witek Muzyk Ulicy.

To jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Fani mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. Jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości słuchaczy w Polsce i za granicą - z warszawskich ulic i stacji metra, gdzie grał przez półtora roku, trafił na największe sceny w kraju, koncertuje też w m.in w USA, Anglii i Irlandii. Wydał dwie płyty i w tym roku zagrał m.in na Festiwalu Pol'and'Rock. Przygotowuje się do nagrania trzeciej płyty - "Piję mleko z polskich maków".
Artysta wystąpi w pubie "Pracownia Rannych Pantofli" (ul. 3 maja 38) w niedzielę, 24 listopada.
- Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty:"FOLKO ROCKO PUNKO POLO", jednak ciągle ewoluuje. Muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia on w każde gusta, niezależnie od wieku odbiorcy oraz muzyki, której słucha - zachęcają organizatorzy.
Bilety w cenie 60 (przedsprzedaż), 90 (w dniu koncertu) oraz 10 zł (dzieci do lat 12). Więcej informacji na profilu facebookowym Pracowni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE