Pękniesz ze śmiechu

wiadomosci We wtorek w „Rannych Pantoflach" wieczór ze stand-upem.

Bartosz Szumowski

Opublikowano: 7 lipca 2019 19:14 | Aktualizacja: 7 lipca 2019 19:14

Tym razem powrócą tu „Kryształy” - grupa komików z tysiącami występów za pasem i milionami wyświetleń na Youtube, którzy sami o sobie mówią, że łączą ich „więzy alkoholu i wspólne poglądy na hedonizm”. Tworzą ją:

-  Jacek Stramik - rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu. Współautor (z Abelardem Gizą) książki „Łapy precz od żartów”. Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją, i kaczych łbów, które powinny zostać w domach.

- Jasiek Borkowski - nieodrodny syn warszawskiej Ochoty. Ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.

- Darek Gadowski - czysta koszalińska energia. Spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.

- Bartosz Zalewski - wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.

J"Kryształy" już 9 lipca o godz 20:00 w „Pracowni Rannych Pantofli” w Siedlcach. Jak przestrzegają organizatorzy, występ będzie skierowany do ludzi zdecydowanie dorosłych.

Bilety - 30 i 35 zł -  do nabycia w internecie.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.