Reklama

Park Wodny już otwarty. Można się kąpać

Opublikowano:
Autor:

Park Wodny już otwarty. Można się kąpać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Park Wodny Siedlce zaprasza od 15 czerwca.

  - Czekaliśmy na tę chwilę i przygotowywaliśmy się do przyjęcia pierwszych odwiedzających - informuje Agencja Rozwoju Miasta Siedlce. 

Zapraszamy Was od poniedziałku 15 czerwca. Funkcjonowanie Parku Wodnego Siedlce będzie wyglądało nieco inaczej. Opracowaliśmy procedury zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego mające zapewnić naszym klientom i pracownikom maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

W pierwszym tygodniu funkcjonowania (15-21.06.2020 r.) Park Wodny Siedlce będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 22:00, w soboty i niedziele 6:00 – 22:00. Limit użytkowników przebywających jednocześnie na terenie hali basenowej wynosi 100 osób.
Decyzje dot. wydłużenia godzin otwarcia i ewentualnej zmiany limitu osób będą podejmowane na bieżąco, pod wpływem obserwacji i rozwoju sytuacji.

Najważniejsze zmiany dla klientów to:

  • - Strefa saun i tężnia solankowa będą wyłączone z użytku.
  • - Szatnia na okrycia wierzchnie i trybuny pozostają nieczynne.
  • - Obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu do budynku.
  • - Na terenie całego obiektu zalecane jest zachowanie dystansu społecznego ok. 2 m. Na podłodze zostały zaznaczone 2-metrowe odległości dla osób oczekujących w kolejce do kasy.
  • - Paski wstępu będą wydawane w sposób wcześniej ustalony, by zachować odległości pomiędzy szafkami.
  • - Na jednym torze mogą przebywać max. 4 osoby.
  • - Dostępna będzie co druga suszarka do włosów.
Podobne zalecenia sanitarne dotyczą kręgielni, która do odwołania będzie czynna według harmonogramu:

Poniedziałek – Piątek 14:00 – 22:00
Sobota 12:00 – 0:00
Niedziela 12:00 – 22:00

  • - Tory do gry w kręgle będą sprzedawane z odstępem „jednego toru” od pozostałych grup.
  • - Istnieje możliwość rezerwacji 2 torów obok siebie przez jedną grupę. Na jednym torze wprowadzamy limit 6 użytkowników.
  • - Obowiązuje zakaz przenoszenia kul pomiędzy podajnikami.
Nie zaleca się przedłużania pobytu w pomieszczeniach Parku Wodnego Siedlce po skorzystaniu z usług, oczekiwanie czy odpoczynek powinien odbywać się w miarę możliwości na zewnątrz.

Szczegółowe wytyczne sanitarne dostępne są na stronie internetowej www.parkwodny.siedlce.pl oraz w gablotach przed wejściem do Parku Wodnego Siedlce. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi przed wizytą na obiekcie.

Ważna informacja dla posiadaczy Siedleckiej Karty Sportowej. Wszystkim Klientom posiadającym aktywne Siedleckie Karty Sportowe z niewykorzystanymi środkami sprzed dnia zamknięcia obiektów, wydłużamy termin ważności kart proporcjonalnie do tego okresu. Np. jeśli 12 marca Twoja karta była ważna jeszcze 7 dni, od 15 czerwca masz ponowne 7 dni na skorzystanie z naszych usług.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE