Reklama

Paczki, sprzęt, koła i portfel

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Siedlce

Paczki, sprzęt, koła i portfel - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnich dniach złodzieje z Siedlec i okolic nie próżnowali.

1 sierpnia około godz. 11.10 w Siedlcach nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę kuriera firmy InPost, zabrał z niezamkniętego mercedesa dwie paczki o łącznej wartości 800 zł.

W nocy z 1 na 2 sierpnia na terenie gm. Kotuń nieustalony sprawca dostał się na częściowo ogrodzoną posesję, gdzie budowany jest dom, i przeciął dwie kłódki zabezpieczające drzwi do garażu, a z jego wnętrza ukradł: dwa agregaty, dwie podkaszarki spalinowe i pompy do wody. Właścicielka posesji - 36-letnia siedlczanka - oszacowała straty na około 2.900 zł.

Do 2 sierpnia w Januszówce w gminie Zbuczyn ktoś uszkodził, a następnie zabrał 248 metrów przewodów sieci trakcyjnej pomiędzy słupami. Spowodowało to straty rzędu 7.000 zł na szkodę siedleckiego oddziału PKP Energetyka.

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Wiśniew, który 2 sierpnia o godz. 21.10 w jednej z podsiedleckich miejscowości na stacji paliw Orlen okradł szkodę 26-latka z gminy Łuków. Łupem sprawcy padł portfel z: dowodem osobistym, prawem jazdy, kartami bankomatowymi i 2.200 zł gotówki.

Z 3 na 4 sierpnia nieznany sprawca po uprzednim demontażu ukradł komplet czterech kół z samochodu marki BMW zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym na jednym z osiedli w Siedlcach. Właściciel pojazdu - 34-latek z Siedlec - oszacował straty na co najmniej 1.700 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE