Reklama

Oszukują w Internecie

Opublikowano:
Autor:

Oszukują w Internecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oszukują w Internecie

23-letni mieszkaniec Siedlec na portalu internetowym kupił laptop za kwotę ponad 2000 zł, ale po dokonaniu płatności zrezygnował z zakupu, o czym poinformował sprzedającego i zażądał zwrotu gotówki. Nie otrzymał ani pieniędzy, ani zakupionego sprzętu. Kontakt ze sprzedającym urwał się.

23-letnia mieszkanka powiatu łosickiego zgłosiła w KMP Siedlce, że nieznana osoba posługując się jej danymi personalnymi poprzez Internet zawarła umowę pożyczki na kwotę ponad 1000 zł, a także próbowała uzyskać pożyczkę w kolejnej firmie internetowej, ale wniosek ten został rozpatrzony negatywnie.

32-letnia mieszkanka Siedlec dokonała za pośrednictwem Internetu zakupu 3 szt ociekaczy. Otrzymała od firmy kurierskiej informację, że ma dopłacić 2 zł do kosztów przesyłki. W wiadomości znajdował się link do szybkich przelewów internetowych, za pomocą którego zalogowała się na swoje konto bankowe i dokonała dopłaty 2 zł. Następnie po kilku dniach zorientowała się, że z jej konta dokonano przelewu na kwotę 5000 zł pozbawiając ją oszczędności.

52-letnia mieszkanka Siedlec za pośrednictwem Internetu kupiła ekspres ciśnieniowy do parzenia kawy za kwotę ponad 900 zł. Po dokonaniu wpłaty otrzymała pudełko z drewnianymi klockami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE