Reklama

Osiecka na jazzowo

Opublikowano: śr, 18 gru 2019 20:07
Autor: | Zdjęcie: CKiS Siedlce

Osiecka na jazzowo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro finał VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów SZTUKA PLUS KOMERCJA.

19 grudnia o godz. 19.00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce „Byle nie o miłości” - piosenki Agnieszki Osieckiej.
- Koncert to wyjątkowy, bo choć poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat, słuchacz ma wrażenie, że ona tu jest, że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła… - zdradzają organizatorzy. - A to wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są wyświetlane pomiędzy utworami. Filmy te zostały z niezwykłą precyzja wybrane i wstawione dokładnie tam, gdzie być powinny. Budują one niesamowity klimat koncertu i są łącznikiem pomiędzy piosenkami, zarówno tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje, jak i tymi, które są prawie nieznane, bo zostały znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów - dodają.
Pomysłodawcy koncertu zdradzają też, że skierowano go do tych, którzy lubią nucić przeboje Osieckiej, ale także do tych, którzy są ciekawi nowych, jazzowych interpretacji, nierzadko zaskakujących (przearanżowana piosenka „Małgośka”, sprawia, że publiczność po jej wysłuchaniu nagradza wykonawców owacjami na stojąco).
Występują: Nula Stankiewicz – śpiew, Janusz Strobel – gitara, aranżacje, Mariusz „Fazi” Mielczarek – saksofon, flet, Paweł Pańta – kontrabas i Cezary Konrad – perkusja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE