Ogólnopolski Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży

wiadomosci Zostań gwiazdą piosenki! Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Debiut”.

MOK Siedlce

Opublikowano: 22 października 2020 07:59 | Aktualizacja: 22 października 2020 07:59

 

23 października 2020 r. (piątek), godz. 9:00 – przesłuchania konkursowe

24 października 2020 r. (sobota), godz. 15:00 – koncert laureatów

Sala widowiskowa „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 9 października 2020 r. Szczegółowy regulamin dostępny na stronie mok.siedlce.pl w zakładce DEBIUT.

Wyciąg z regulaminu:

Konkurs jest imprezą otwartą, w której mogą brać udział dzieci i młodzież. Konkurs odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych:

·         I kategoria – Szkoły Podstawowe klasy I-III

·         II kategoria – Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

·         III kategoria – Szkoły Podstawowe klasy VII-VIII

·         IV kategoria – Szkoły Średnie

W poszczególnych kategoriach wiekowych laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne oraz dyplomy, a zdobywca Grand Prix statuetkę i nagrodę pieniężną.

Solista, duet lub zespół wokalny (do 5 osób) prezentuje w konkursie jedną piosenkę w języku polskim. Akompaniament: półplayback, akompaniator lub zespół (do 4 osób). Wyklucza się udział grup tanecznych. Mile widziany mniej znany repertuar oraz nowe interpretacje i opracowania.

Trzyosobowa komisja artystyczna oceniać będzie: walory głosowe, możliwości wokalne, muzykalność, własną interpretację piosenki, indywidualność artystyczną, dobór repertuaru dostosowany do wieku,

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem i numerem telefonu:

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 63

Kierownik artystyczny konkursu - Iwona Jastrzębska

Tel: 25 794 31 25

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.