Reklama

Reklama

Oferują pomoc dla producentów i sprzedawców chryzantem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Oferują pomoc dla producentów i sprzedawców chryzantem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Miasta Siedlce informuje, że w związku z zamknięciem cmentarzy producenci i sprzedawcy chryzantem doniczkowych będą mogli otrzymać pomoc finansową.

Reklama

Pomoc finansową będą mogły otrzymać mikroprzedsiębiorstwa, małe albo średnie przedsiębiorstwa, które w związku z zamknięciem cmentarzy w okresie 31 października – 2 listopada poniosły straty.

 

Na podstawie projektowanych przepisów Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie udzielała pomocy posiadaczom co najmniej 50 chryzantem doniczkowych, które są w fazie pełnej dojrzałości i które zostały przeznaczone do sprzedaży na dzień zgłoszenia.

 

Aby skorzystać z takiego wsparcia przedsiębiorca musi wypełnić wniosek, w którym poda m.in. liczbę niesprzedanych chryzantem oraz miejsce ich przechowywania. Dokument taki należy złożyć do 6 listopada 2020 roku do kierownika Biura Powiatowego właściwego ze względu na miejsce przechowywania zgłoszonych chryzantem.

 

Szczegóły TUTAJ.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  - Biuro Powiatowe w Siedlcach mieści się przy ul. Warszawskiej 133, tel. 25 633 68 40. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

 

Przedsiębiorcy, którzy wykupili miejsca do handlu chryzantemami, zniczami itp.  w dniach 31.10.2020 i 01-02.11.2020 przy siedleckich cmentarzach na ul. Janowskiej i Cmentarnej będą mogli w ramach poniesionych opłat skorzystać z wykupionych dla siebie miejsc w tym tygodniu, od wtorku 03.11.2020 roku do niedzieli 08.11.2020 roku włącznie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE