Reklama

O Polsce w rytmie rocka

Opublikowano:
Autor:

O Polsce w rytmie rocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji 30. rocznicy wolnych wyborów na siedleckim placu Sikorskiego zabrzmią przeboje Republiki, Perfectu i Maanamu.

4 czerwca 1989 r. odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne do Senatu. Był to początek upadku komunizmu w Polsce i w państwach Europy Środkowo-Wschodniej. W tym roku przypada 30. rocznica tamtych wydarzeń. Z tej okazji Miasto Siedlce i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Plac gen. Sikorskiego na koncert „O Polsce w rytmie rocka!”.

W tym niezwykłym widowisku wezmą udział tancerze Alternatywnego Teatru Tańca LUZ, zespół Ambitus (Krzysztof Chromiński, Marek Matwiejczyk, Andrzej Maleńczuk i Piotr Sidorowicz) oraz wokaliści: Iwona Kobylińska, Karina Szurek, Janusz Maleńczuk, Bartek Januszewski i Kamil Januszewski. Za scenariusz, reżyserię i choreografię koncertu „O Polsce w rytmie rocka!” odpowiada Joanna Woszczyńska.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje zespołów Republika, Perfect, Lady Pank, Lombard, Sztywny Pal Azji, Budka Suflera, Dżem, Obywatel G.C., Maanam, Chłopcy z Placu Broni, a także fragmenty spektaklu Alternatywnego Teatru Tańca LUZ pt. Nasza Klasa w PRL-u.

Koncert pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce odbędzie się we wtorek, 4 czerwca, o godz. 19.00 na placu gen. Sikorskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE