Reklama

Reklama

O cyberzagrożeniach z najmłodszymi

Opublikowano: czw, 29 mar 2018 11:38
Autor: | Zdjęcie: KMP Siedlce

O cyberzagrożeniach z najmłodszymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Wczoraj (28.03) w Szkole Podstawowej nr 6 w Siedlcach zorganizowano spotkanie uczniów z sierż. szt. Małgorzatą Mazurek z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, na którym omówiono niebezpieczeństwa jakie mogą napotkać młodzi ludzie podczas surfowania po Internecie.</b>&nbsp;

Reklama

Funkcjonariusze Zespołu ds. ProfilaktykiSpołecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Siedlcachrealizują program profilaktyczny „Widzę - rozmawiam - reaguję”, który dotyczy m.in.  cyberprzemocy i cyberzagrożeń.

Wczoraj wświetlicy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcachodbyło się spotkanie z sierż. szt. Małgorzatą Mazurek, którego tematembyło bezpieczne korzystanie z Internetu. Wiemy, że lawinowo rośnieliczba młodych internautów. Kilkuletnie dzieci świetnie odnajdująsię w cyfrowym świecie i spędzają w nim coraz więcej czasu.Niestety nie są świadome czyhających na nie niebezpieczeństw. Dzieciakom wyświetlone zostały krótkie filmy i spoty tematyczniezwiązane z prezentowanym problemem. Dzieci chętnie uczestniczyły w omawianiukolejnych materiałów filmowych. Na zakończenie sierż. szt. MałgorzataMazurek zachęcała dzieci do ruchu na świeżym powietrzu i kontaktówz rówieśnikami, przestrzegając przed zbyt długimprzesiadywaniem przed ekranemkomputera, tabletu czy telefonu.   


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.