Reklama

Nowe oddziały przedszkolne w "Dwunastce"

Opublikowano: pt, 27 paź 2017 12:21
Autor: | Zdjęcie: siedlce.pl

Nowe oddziały przedszkolne w "Dwunastce" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>W ubiegł<b>ą</b> środę (25.10), w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Unitów Podlaskich, sto piętnaścioro dzieci zostało pasowanych na przedszkolaka.&nbsp;Na nowo powstałe tu oddziały przedszkolne samorząd wydał ponad 1 mln zł.</b>

Na terenie szkoły powstały sale dla 3 latków, 3-4 latków, 4 latków, 5 latków oraz 6-latków. Maluchy mają do dyspozycji spory korytarz z szatniami i 3 łazienki. Również personel ma swoje pomieszczenia. Dodatkowo zaadaptowano jeszcze toaletę dla personelu i przedsionek.  

Otwarcie tak nowoczesnego obiektu cieszy. To dowód rozwoju miasta. Tak funkcjonalne i piękne przedszkole było naszym marzeniem, a dzisiaj stało się rzeczywistością. Niewiele samorządów może poszczycić się taką perełką, w takim otoczeniu. Myślę, że spełni ono Wasze i nasze oczekiwania oraz przede wszystkim zaspokoi potrzeby dzieci w różnych sferach aktywności i pozwoli na rozwój ich zainteresowań i zdolności - powiedział przewodniczący Rady Miasta Henryk Niedziółka.

Do siedleckich przedszkoli i przyszkolnych oddziałów przedszkolnych uczęszcza 2152 dzieci. Ofertę uzupełniają przedszkola niepubliczne, w których dodatkowo uczy 1603 maluchów.

Źródło: siedlce.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE