Reklama

Nieruchomości na sprzedaż

Opublikowano:
Autor:

Nieruchomości na sprzedaż - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości <p><b>Miasto Siedlce oferuje do sprzedaż dwie nieruchomości położone w centrum miasta. Pierwsza położona jest przy ul. Sienkiewicza, druga przy ul. Błonie. Do sprzedaży wystawione mają być także kolejne działki przy ul. Piaski &nbsp; Zamiejskie, jak również lokale mieszkalne.</b></p>

Dwie atrakcyjne nieruchomości położone w centrum miasta oferuje do sprzedaży Miasto Siedlce. Jedna z nich położona jest przy ul. Sienkiewicza (vis a vis Sali Podlasie), a druga przy ul Błonie. Warto zainteresować się także działkami pod budownictwo jednorodzinne przy ul. Piaski Zamiejskie.


Na przetargu nieograniczonym w dniu 9 lutego 2017 r. o godz. 11:00 będzie można nabyć zabudowaną nieruchomość miejską, położoną w Siedlcach przy ulicy Henryka Sienkiewicza 52, składającą się z dwóch działek oznaczonych w ewidencji gruntów numerami 48-35/1 i 48-35/2, o łącznej powierzchni 0,1433 ha. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki te znajdują się w terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług. Cena wywoławcza za nieruchomość wynosi 1 210 000,00 zł. Sprzedaż zwolniona jest z opodatkowania podatkiem VAT.

Tego samego dnia o godz. 12:00 będzie można także wylicytować nieruchomości miejskie, położone w Siedlcach przy ulicy Błonie 9, oznaczone jako działki nr 38-58/2 i 38-69/6. Przedmiotowe działki sąsiadują ze sobą, pod względem zagospodarowania i użytkowania tworzą jedną nieruchomość, w związku z tym będą sprzedawane łącznie. Zgodnie
z ustaleniami obowiązującej zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego miasta Siedlce w rejonie ul. Błonie, działki te znajdują się w obszarze strefy mieszkaniowo - usługowej o zabudowie intensywnej obejmującej istniejącą zabudowę wielorodzinną intensywną. Powierzchnia łączna obu działek wynosi 0,0697 ha. Cena wywoławcza za obie nieruchomości wynosi 850 000,00 zł. Sprzedaż działki nr 38-58/2, zwolniona jest z opodatkowania podatkiem VAT, natomiast część ceny wywoławczej przypadająca za działkę nr 38-69/6, zawiera podatek VAT.


Do sprzedaży wystawiane będą także kolejne działki budowlane położone przy ul. Piaski   Zamiejskie, jak również lokale mieszkalne.

Szczegółowych informacji o przetargach udzielają pracownicy Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel. 25 794 3934. Ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości miejskich można także znaleźć na stronie www.bip.siedlce.pl, jak również wywieszane są na bieżąco na tablicy w Urzędzie Miasta Siedlce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE