Reklama

Naprawiamy serduszko Kubusia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: zrzutka.pl

Naprawiamy serduszko Kubusia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kończy się zbiórka pieniędzy na operację.

Kubuś mieszka z rodzicami w gminie Wiśniew. Urodził się z wrodzoną wadą serca zwężenia zastawki płucnej i hiperechogeniczną zastawką. Jego stan zdrowia cały czas się pogarsza.
- Od roku oczekujemy na termin operacji, mimo stanu ciężkiego - piszą rodzice chłopca. - Wizyty NFZ odbywają się co 6-8 miesięcy. Kubuś musi być badany przynajmniej raz w miesiącu ze względu na pogarszający się stan serduszka. W ciągu 6 miesięcy zwężenie postąpiło z 15 mm do 9 mm! - dodają.
Obecną prawa komora serca Kuby jest znacznie powiększona i obciążona. Nadal utrzymuje się przeciek miedzyprzedsionkowy, płyn w osierdziu wzrasta.
- Kolejna wyznaczona wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka została wprzełożona, dlatego bazujemy na opiece lekarzy prywatnych, jednych z najlepszych w Warszawie i Krakowie. Ale aby mogła odbyć się prywatna operacja Kuby, musimy być w stanie gotowości finansowej. Wtedy zostanie wyznaczony nam termin przyjęcia do kliniki w Niemczech - informują rodzice dziecka.
W tym celu rozpoczęli zbiórkę środków na zrzutka.pl. By doszło wyjazdu, potrzeba 30 tys. zł. Niestety do dziś udało się zgromadzić tylko 8 tys. Do końca zbiórki pozostał 1 dzień. Rodzice proszą więc o wsparcie, niezależnie od kwoty. Zbiórka trwa pod adresem:
https://zrzutka.pl/rh4fj9

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE