Reklama

MOK zaprasza on-line

Opublikowano:
Autor:

MOK zaprasza on-line  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości MOK zaprasza on-line

 Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, podobnie jak inne placówki, musiał zawiesić organizację imprez kulturalnych i prowadzenie zajęć artystycznych w zespołach. Ośrodek zaprasza do udziału, bez potrzeby wychodzenia z domu, w dwóch konkursach: seniorów w III Konkursie Kaligraficznym „Sztuka Pisana” oraz dzieci i młodzież w Konkursie Plastycznym „Wielkanocna Pisanka”. Teraz jest dużo czasu, by przygotować prace konkursowe. Szczegóły i regulaminy konkursów dostępne są na stronie mok.siedlce.pl.

W najbliższy czwartek, 26 marca, w Galerii Fotografii Fokus odbyć miał się wernisaż wystawy fotografii Anny Worowskiej pt. Rytmy. W związku z epidemią koronawirusa oczywiście i ta impreza się nie odbędzie, ale wystawę i tak będzie można obejrzeć na stronie mok.siedlce.pl.

Wirtualną wystawę malarstwa przygotowują również uczestnicy zajęć Pracowni Rysunku i Malarstwa, prowadzonej przez Tomasza Nowaka. Szczegóły wkrótce.

W następnym tygodniu MOK zaprasza do wysłuchania i obejrzenia koncertu Grupy Piosenki Poetyckiej, działającej pod opieką Macieja Turkowskiego, który zamieścimy na naszym kanale na YouTube (YouTube.com/moksiedlce). O dokładnej dacie poinformujemy w najbliższych dniach.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE