Reklama

Maanam na akustycznie w Pantoflach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pracownia Rannych Pantofli

Maanam na akustycznie w Pantoflach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek w Siedlcach usłyszymy „Moje Boskie Buenos”.

Siedlecki pub „Pracownia Rannych Pantofli” (ul. 3 maja 38) zaprasza na koncert, którego gwiazdą będzie znany z „Szansy na sukces” i „The Voice of Poland” Damian Ukeje. Artysta podzieli się ze słuchaczami muzyką przygotowaną w ramach projektu „Moje Boskie Buenos” - utworami legendarnego zespołu Maanam, pełnymi siły wpływania na ludzkie odczuwanie.
- Nie da się nie wspomnieć tu o Korze, niezwykłej, wyrazistej wokalistce, która jak nikt potrafiła zamknąć w utworach prawdziwe emocje, by uwolnić je potem na scenie. Te emocje wpływały na wszystkich i wpływać będą nadal, jak długo będzie trwać legenda Maanamu. Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów, tych emocji, jeszcze raz, w hołdzie wielkiej artystce, ale też aby muzyka jej zespołu nadal żyła - zdradzają organizatorzy.
Podczas koncertu Damian zagra akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam, ale doda kilka swoich. Po jego występie będzie mieć miejsce afterparty z didżejem.
Bilety: 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu wydarzenia. Uwaga: w cenie biletu przekąski tapas dostępne w formie szwedzkiego bufetu (ilość ograniczona). Więcej informacji na profilu facebookowym Pracowni Rannych Pantofli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE