Lato wciąż trwa. Zgarnij bilety do Magicznych Ogrodów

wiadomosci Kto jeszcze nie był w Magicznych Ogrodach, ten powinien szybko to nadrobić. Kto już był, ten z pewnością chętnie tam wróci. To ostatnie ciepłe chwile tego lata, łapcie je ;)

red.

Opublikowano: 9 września 2020 14:19 | Aktualizacja: 10 września 2020 05:13

Przed nami ciepły weekend, już go zaplanowałaś/-eś?

Mamy propozycję :)

Wyślemy Was do Magicznych Ogrodów w zamian za udostępnienie postu na temat tego wydarzenia na waszym facebooku oraz za polubienie naszej strony Siedlce się dzieje.


30 pierwszych osób, które to zrobi i napisze do nas na naszym facebooku (prosimy o wysłanie do nas wiadomości, nie chodzi o komentarze pod postem) podając swój adres e-mail oraz dopisując: "Biorę udział w konkursie", otrzyma od nas wejściówki.
3 wejściówki, które rozdamy jako pierwsze, to bilety rodzinne dla 4 osób.
10 kolejnych wejściówej to bilety dwuosobowe.

UWAGA! Na Wasze wiadomości czekamy w piątek (11 wrześsnia 2020) od godziny 17. Wszystkie wiadomości nadesłane wcześniej nie wezmą udziału w konkursie. Udostępniajcie i lajkujcie od razu, ale na wasze wiadomości czekamy w piątek od godziny 17, żeby było sprawiedliwie i wszyscy mieli równe szanse. Wszystko jasne? Do dzieła!

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.