Reklama

Kradną w powiecie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Kradną w powiecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciela zmieniły: piła, ubrania i gotówka.

Jak informuje kom. Agnieszka Świerczewska, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, między 5 a 14 października na terenie gminy Mokobody nieustalony sprawca po wyważeniu drzwi wejściowych do ganku domku zamieszkałego weekendowo ukradł z jego wnętrza: piłę elektryczną. Zamieszkała w Warszawie właścicielka oceniła straty na łączną sumę ok. 300 zł.
Z kolei 17 października w Siedlcach nieznany sprawca z niezamkniętego pojazdu marki Mitsubishi zabrał portfel dowodem osobistym i prawem jazdy oraz ponad 2500 zł w gotówce Poszkodowana została 33-letnia mieszkanka Siedlec. Dzień później portfel - z dokumentami, ale bez pieniędzy - znalazł pracownik opróżniający kosze w parku w Siedlcach.
Rzecznik policji informuje także, że 19 października funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 57-latkę z gminy Zalesie. Kobieta dokonała kradzieży ubrań z kilku sklepów na terenie Galerii Siedlce na łączną kwotę ponad 600 zł. Po wykonaniu stosownych czynności procesowych została zwolniona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE