Reklama

Reklama

Konkurs Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku rozstrzygnięty

Opublikowano: pt, 2 mar 2018 09:53
Autor: | Zdjęcie: www.Mragowo24.info

Konkurs Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 roku rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Komenda Miejska Policji w Siedlcach przez cały styczeń br. prowadziła plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku.</b> <b>Celem plebiscytu było przybliżenie sylwetek dzielnicowych oraz podniesienie społecznego zaufania do tych funkcjonariuszy,&nbsp;</b><b>a co za tym idzie pozytywne kształtowanie wizerunku naszej formacji.</b>

Reklama

W konkursie, o miano najlepszego, rywalizowali dzielnicowi z terenu miasta oraz gmin naszegopowiatu. W komisji konkursowej, poza przewodniczącym podinsp. Dariuszem Dudkiem – Naczelnikiem Wydziału Prewencji KMP Siedlce, zasiedli przedstawiciele UrzęduMiasta, Starostwa Powiatowego oraz lokalnych mediów:Jerzy Pawlik – NaczelnikWydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania KryzysowegoUrzędu Miasta w Siedlcach, Andrzej Gryciuk – Kierownik WydziałuZarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Siedlcach, JustynaJanusz – redaktor Tygodnika Siedleckiego, Beata Głozak– redaktor Radia dla Ciebie. Po przeliczeniu i zweryfikowaniuoddanych głosów/ankiet na poszczególnych dzielnicowych KMPw Siedlcach, okazało się, że dzielnicowi z KP Mordy niemają konkurencji: 

  • miejsce  I – asp .szt.Zbigniew Jerzykowski,
  • miejsce II – asp. szt. RadosławŁugowski,
  • miejsce III – asp. szt.Krzysztof Konasiuk.

Wszyscy wyróżnieni pełniąsłużbę w Komisariacie Policji w Mordach.Komisja za najsympatyczniejszeuznała uzasadnienie wyboru zwycięzcy konkursu asp. szt. Zbigniewa Jerzykowskiegoo treści: Jest serdeczny, został po godzinach pracy, żebyze mną porozmawiać. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Kompetentny, słowny. Postaramy się aby w przyszłości wszyscy dzielnicowi KomendyMiejskiej Policji w Siedlcach cieszyli się tak doskonałą opinią. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.