Reklama

Konkurs na film fabularny lub dokumentalny, reportaż, wideoklip dla dzieci i młodzieży województwa mazowieckiego „Współczesne zagrożenia”

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na film fabularny lub dokumentalny, reportaż, wideoklip dla dzieci i młodzieży województwa mazowieckiego „Współczesne zagrożenia” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkurs na film fabularny lub dokumentalny, reportaż, wideoklip dla dzieci i młodzieży województwa mazowieckiego „Współczesne zagrożenia”

Organizatorem konkursu jest Mazowiecki Kurator Oświaty, Komendant Stołeczny Policji oraz Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu.

Ideą konkursu jest zwrócenie uwagi młodzieży na problemy i zagrożenia stanowiące podłoże czynów karalnych z udziałem nieletnich. Prace konkursowe dotyczą jednego z następujących bloków tematycznych:

a. agresja rówieśnicza,

b. hejt i nietolerancja,

c. zagrożenia w ruchu drogowym,

d. cyberzagrożenia.

Serdecznie zachęcamy do oddawania polubień na najciekawszy film w konkursie „Współczesne zagrożenia”. Spośród nadesłanych prac zakwalifikowano 10, z których będziecie mogli Państwo wyłonić zwycięzcę „nagrody publiczności”. Prace zamieszczone są na facebooku Komendy Stołecznej Policji oraz Komendy Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu (o wygranej decyduje suma lajków).

Termin oddawania głosów - do 20 marca 2020 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE