Reklama

Komunikat Policji: Pamiętajmy o bezpieczeństwie w okresie przedświątecznym

Opublikowano: pt, 15 gru 2017 09:29
Autor: | Zdjęcie: lry24.pl

Komunikat Policji: Pamiętajmy o bezpieczeństwie w okresie przedświątecznym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Dni bezpośrednio poprzedzające ten świąteczny czas to okres, kiedy jesteśmy zabiegani i rozkojarzeni robieniem zakupów w sklepach. Należy przy tym pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policja apeluje o szczególną ostrożność podczas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia.</b>

W sklepowym tłokunietrudno o utratę portfela czy torebki. Szczególnie paniomzaaferowanym sprawunkami zdarza się pozostawić torebkę i udaćsię w drugi koniec sklepu czy do przymierzalni.Parkując pojazdy nie należy pozostawiaćw nich, w widocznym miejscu przedmiotów wartościowych. Pamiętajmy teżo dokładnym zamknięciu auta. Pakując zakupy, torebkę czysaszetkę z dokumentami połóżmy w bagażniku, nie zostawiajmy jejna masce lub dachu auta czy też w wózku na zakupy, gdyż zajęcipakowaniem możemy nawet nie zauważyć gdy ktoś ją nam ukradnie. Zaabsorbowanirobieniem zakupów pamiętajmy o sprawowaniu właściwej opieki nad dziećmi,aby nie doszło do ich zaginięcia, o co nie jest trudno zwłaszcza w zatłoczonychcentrach handlowych. Zachowajmy również ostrożność podczaskorzystania z transportu publicznego, w szczególności w pociągach, autobusach, a także na dworcach kolejowych i na przystankach komunikacyjnych.  

Jak co roku w okresie przedświątecznympolicjanci będą czuwali nad  bezpieczeństwem mieszkańców naszegomiasta. W otoczeniu siedleckiej Galerii aż do ŚwiątBożego Narodzenia przewidziana jest zwiększona liczba patroli złożonychz policjantów umundurowanych jak i operacyjnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE