Reklama

Komenda Miejska Policji w Siedlcach ma nowego komendanta

Opublikowano: śr, 26 lip 2017 12:36
Autor: | Zdjęcie: mazowiecka.policja.gov.pl

Komenda Miejska Policji w Siedlcach ma nowego komendanta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbyła się uroczystość wprowadzenia podinsp. Andrzeja Dziewulskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach. Rozkaz o powołaniu wręczył Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu insp. Tomasz Michułka. W uroczystości powołania uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz instytucji.</b>

Komendant Wojewódzki Policji życzył nowemu szefowi siedleckich  policjantów wszystkiego najlepszego na zajmowanym stanowisku. Podinsp. Andrzej Dziewulski, który objął dzisiaj stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach służbę w Policji rozpoczął w 1993 roku w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej Policji. W  roku 1996 został mianowany na  policjanta patrolowo-interwencyjnego w Komendzie Rejonowej Policji w Siedlcach. W latach 1997-2003 pracował w Wydziale, a później Referacie Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Od roku 2008 pełnił służbę jako Naczelnik Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. W latach 2011 do 2015  sprawował funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji w KMP Siedlce. W sierpniu 2015 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie.

Uroczystość była także okazją do złożenia podziękowań przez Komendanta Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom i pracownikom siedleckiej komendy, za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie zadań służbowych.

Do życzeń składanych nowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Siedlcach  przez funkcjonariuszy dołączył się także Prezydent Miasta oraz Wicestarosta siedlecki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE